Zmysłowa bielizna – oryginalny, ale i odważny prezent

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Czego dowiesz się z artykułu

Ekskluzywna bielizna to nietypowy i dosyć odważny pomysł na prezent. Mężczyźni nie zawsze wiedzą, jak wybrać zmysłową bieliznę, która zadowoli ich partnerkę. Obsługa w sklepie z reguły chętnie przyjdzie z pomocą, jednak warto zdobyć kilka kluczowych informacji.

Podstawa: rozmiar

Sexowna bielizna damska doda kobiecie ponętności pod warunkiem, że będzie w odpowiednim rozmiarze. Zbyt duże miseczki biustonosza lub nieestetycznie opinające majtki nie sprawią, że atmosfera w sypialni stanie się gorąca. Dodatkowo nietrafiony rozmiar może urazić partnerkę – za mały może odebrać jako sugestię, że powinna schudnąć, a zbyt duży obudzi w niej przekonanie, że wygląda na więcej kilogramów niż te, które pokazuje waga. Taka wpadka nie dość, że zmusza do wymiany prezentu, to może stać się pretekstem do kłótni.

Chcąc poznać rozmiar, w jakim ma być zmysłowa bielizna, najlepiej sprawdzić metki na biustonoszach partnerki. Jeśli rozmiary nieznacznie się różnią, to najlepiej wybrać ten, który najczęściej się powtarza. Warto zwrócić uwagę na krój i wybrać taki, w którym biust ukochanej kobiety prezentując się najbardziej zjawiskowo. Ekskluzywna bielizna to także majtki. Ich rozmiary są z reguły standaryzowane, co nie oznacza, że można je wybierać bez zorientowania się w tym, co nosi kobieta. Jest to o tyle istotne, że ta część garderoby nie podlega wymianie.

Wygoda

Zmysłowa bielizna wielu mężczyznom kojarzy się ze stringami. Może i faktycznie to kuszący element garderoby, ale z pewnością niezbyt wygodny. Jeśli partnerka nie czuje się komfortowo w tym kroju bielizny, to nie powinno się wybierać go na prezent (w końcu chce się sprawić przyjemność ukochanej, a sobie).

Sexowna bielizna damska to koronki, siateczki, zwiewne materiały, które sprawiają, że nawet zabudowana, ekskluzywna bielizna sprawi, że kobieta będzie wyglądała nieziemsko. Ciekawy dodatek może stanowić pas do pończoch – należy pamiętać, aby był elastyczny, co zapewni odpowiedni komfort.W kwestii materiałów panuje pełna dowolność, chyba że wie się, iż partnerka za jakimś konkretnym nie przepada. Koronki i mocno prześwitujące materiały zadowolą kobiety, które lubią prowokować, a satyna i tiul spodobają się tym, które wolą coś bardziej subtelnego.

Trafnie wybrana zmysłowa bielizna to nie tylko sprawienie partnerce przyjemności, ale też pokazanie, że partner naprawdę interesuje się jej osobą (zna rozmiar ubrań i preferencje dotyczące ubioru). Warto spróbować i wybrać coś, co zapewni niezapomniane chwile w sypialni.