Jaki zestaw do manicure hybrydowego wybrać?

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Wykonanie manicure hybrydowego w domu może być łatwiejsze przy pomocy odpowiedniego zestawu niezbędnych akcesoriów. Można je skompletować samemu, ale warto rozważyć zakup gotowego, specjalnie skomponowanego zestawu. Przy jego wyborze trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników.

Elementy składowe zestawu do wykonania manicure hybrydowego

Wybierając zestawy do hybryd przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na elementy, które wchodzą w ich skład. Podstawą jest dobra lampa LED, przy pomocy której można będzie utrwalać lakiery. Dobrze też, aby w zestawie znalazło się kilka lakierów w różnych kolorach. Powinno ich być przynajmniej 3, aby móc wykonywać zróżnicowany manicure.

Blok polerski, lakier bazowy i nawierzchniowy, to kolejne niezbędne elementy w zestawach do hybryd. Poza tym przydadzą się bezpyłowe waciki, patyczki do odsuwania skórek, cleaner i preparat do bezpiecznego usuwania hybryd. Opcjonalnie można wybrać zestaw, w którym znajdują się różne ozdoby, takie jak folia do manicure czy pyłek brokatowy.

Zestawy markowe czy nie?

Kolejnym aspektem do rozważenia przy wyborze zestawów do hybryd jest ich marka. Znani producenci lakierów i akcesoriów do manicure hybrydowego, jak np. Semilac czy NeoNail, cieszą się popularnością bazującą na pozytywnych opiniach użytkowniczek ich produktów. Ponieważ firmy te specjalizują się w tego typu produktach, można zaufać ich doświadczeniu i gwarancji jakości.

Z drugiej strony, mniej znane firmy lub zestawy do hybryd skomponowane z elementów pochodzących od różnych producentów, także mogą okazać się dobrej jakości. Najlepiej jest wypróbować kilka marek i wyrobić sobie opinię na podstawie własnych doświadczeń.

Koszt zakupu niezbędnych akcesoriów do hybryd

Manicure hybrydowy jest bardzo trwały i estetyczny. Komplet elementów niezbędnych do wykonania tego typu stylizacji paznokci można kupić za mniej niż 200 zł. W tej cenie dostaniemy przydatne akcesoria, lakiery hybrydowe i lampę LED, która jest w tym przypadku kluczowym elementem.

Już za kilkadziesiąt złotych można wybrać skromniejsze zestawy, mniej znanych producentów. Jednak bardziej wymagające klientki mogą być zainteresowane kupnem większych zestawów, zawierających dodatkowo różnorodne ozdoby przeznaczone do manicure hybrydowego.