Ustroń – doskonały pomysł na ferie zimowe

wypoczynek

Wersje demo ERPWritten by:

Czego dowiesz się z artykułu

Ustroń to ciekawe miejsce na spędzenie ferii zimowych, szczególnie dla tych osób, co nie lubią hałasów i zgiełku, który jest w innych miejscowościach górskich. Ustroń to także bogata baza noclegowa, która posiada wiele ciekawych ofert przez cały rok. Zarówno latem, jak i zimą turyści chętnie przyjeżdżają do tego miasta, gdyż można tu wypocząć, jak i skorzystać z wielu atrakcji.

Miasto atrakcji

Ustroń posiada znany szlak beskidzki, który przyciąga turystów z całej Polski. Z miasta rozciąga się widok na szczyt górski – Równicę. Ponadto, po męczących pieszych wycieczkach można odpocząć w klimatycznych kawiarenkach oraz restauracjach serwujących lokalne jedzenie ze świeżych produktów. Dla młodszych, ciekawą atrakcją jest park linowy. Ponadto, miasto posiada bardzo rozwiniętą sieć ścieżek rowerowych. Najbardziej popularny jest Międzynarodowy Szlak Rowerowy GreenWace Kraków – Morawy – Wiedeń. Wszyscy fani dwóch kółek koniecznie muszą go zobaczyć i wypróbować. Bardzo popularny jest także Leśny park niespodzianek, gdzie można spotkać swobodnie biegające dziki, jelenie i sarny. Posiada on kilka ścieżek edukacyjnych i widokowych.

Noclegi w Ustroniu

Noclegi w ustroniu są na dużym poziomie. Wiele pensjonatów, hoteli oraz kwater prywatnych zachęca klientów dobrymi cenami oraz komfortowymi pokojami z pięknymi widokami na góry. Ustroń noclegi tanie można wykupić w każdym okresie. Latem – są to bardzo atrakcyjne ceny. Zimą – ceny są zdecydowanie niższe niż w innych górskich miastach. Ciekawostką jest to, że ustroń pensjonaty oferuje również na różnych poziomach. Są to miejsca tak klimatyczne, że wiele osób na nocleg wybiera tylko te miejsca. Jeżeli planujemy wyjazd latem lub zimą, rezerwacji należy dokonać jak najwcześniej. Dlaczego? Wbrew pozorom jest to bardzo odwiedzane przez turystów miasto. Ustroń noclegi tanie oferuje także teraz – zimową porą, kiedy to przeżywa oblężenie narciarzy i fanów zimowych sportów.

Wiele przewodników poleca to miasto właśnie na nocleg w tej części Polski. Jest niezwykle urocze a ludzie w nim mieszkający bardzo mili i i gościnni. Ustroń pensjonaty są na to najlepszym dowodem, gdyż oferują świetnej jakości pokoje, pyszne śniadania oraz opiekę właścicieli – którzy zawsze służą pomocą i radą.