Troska o piękne dłonie i ładne paznokcie

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Wiele kobiet zdaje sobie sprawę, że uzależnienie od mody nie jest może najzdrowsze, ale jest to uzależnienie bardzo przyjemne. Chęć posiadania w kosmetyczce najmodniejszych kolorów lakierów do paznokci to nic złego.

Dbanie o dłonie

Zanim jednak dojdzie do pomalowania paznokci, trzeba zadbać o zdrową płytkę paznokcia i o swoje dłonie. Każda kobieta ma swoje rytuały z tym związane. Cześć kobiet ogranicza się do smarowania dłoni specjalnym kremem do rąk. Są jednak kobiety, które na specjalne zabiegi wybierają się nawet do kosmetyczki albo do ośrodka SPA. Niektóre kobiety mają bardzo duże problemy ze swoimi dłońmi i stanem skóry. Trzeba poważnych zabiegów, by doprowadzić dłonie do porządku. Co szkodzi dłoniom? Detergenty, brak pielęgnacji, ale też zła dieta. Na dłoniach mogą pojawiać się objawy alergii lub nietolerancji pokarmowych.

Moda na co dzień

Kolor lakieru do paznokci powinien być dopasowany przede wszystkim do kobiety, która będzie ten lakier użytkować. Bardzo dużo zależy więc od sytuacji, w jakich tego lakieru będzie się używać. Wiele zależy też od temperamentu konkretnej pani.Trudno bowiem wyobrazić sobie, że po lakier w kolorze energetycznej zieleni albo wściekłego różu sięga pani, która na co dzień jest bardzo spokojna, a w pracy nie może używać jaskrawych kolorów, ponieważ obowiązuje ją dress code. Modne kolory paznokci nie są dla każdego, ale warto czasem pokusić się o nutkę prawdziwego szaleństwa i kupić coś co pozornie nie pasuje, tylko po to, by odkryć samego siebie w czymś nowym. To dodaje odwagi, szaleństwa. To wychodzenie ze strefy komfortu.

Większa pewność siebie

Najmodniejsze kolory paznokci to zieleń, taka jaskrawa i dodająca energii, niczym kwitnący kwiat. Modny kolor paznokci to także czerwień, jednak guru mody postawili też na kolory zdecydowanie bardziej stonowane, czyli kolory związane z ziemią, beż i brąz. Modne kolory paznokci najlepiej zestawiać z modnymi ubraniami, czyli jest okazja do kolejnych zakupów. Modny kolor paznokci to kolor wykonany na zdrowej i zadbanej płytce paznokciowej. Najmodniejsze kolory paznokci na własnych paznokciach na pewno dodają pewności siebie i uśmiechu, a od tego już tylko krok do pełnej akceptacji własnego ciała. Nie od dziś wiadomo, że świadomość tego, że dobrze się wygląda, dodaje pewności siebie.