Lancome la vie est belle

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Nieoczywiste perfumy, które pozostawiają nutę tajemnicy nie są przeznaczone dla wszystkich. Nawet jeśli nie skradną serca, nigdy nie pozostają obojętne. Do takich propozycji należy Lancome la vie est belle. Dlaczego?

La vie est belle – na bogato, ale nie dla każdego.

Intensywny, porywający i pachnący luksusem. Aromat la vie est belle nie spodoba się każdej kobiecie, ale każda kobieta będzie wodzić za jego wonią. Komu jest dedykowany?

Orientalne nuty zapachowe przeznaczone są dla tych pań, które chcą czuć pewność siebie przez cały dzień. Przywołujący krainę kwitnącej wiśni, gdzie kobieta dumnie kroczy, ściągając na siebie wzrok napotkanych osób.

Ubrana w zapach Lancome kobieta może mieć pewność, że wyróżnia się luksusem, którego nie dadzą wyszukane stylizacje, ani perfekcyjny makijaż.

Co stoi za intensywnym zapachem?

Kumulacja grup zapachowych kwiatów i owoców dopieszczona jest orientalnymi przyprawami. Trudno wyczuć co tak właściwie znajduje się w składzie, dlatego też czując zapach la cie est belle chce się go wąchać, penetrując każdą nutę woni.

W składzie wody perfumowanej znajdują się sprzeczności, których nieoczywiste połączenie mogło wygenerować tylko sukces. Jakie?

– Cierpkość czarnej porzeczki i słodycz dojrzałej gruszki – dedykowane są kobietom o silnym, wyróżniającym się charakterze, które jednak pozostawiają po sobie odrobinę tajemnicy. Są nieoczywiste i nie odsłaniają wszystkiego do końca.

– Intensywny jaśmin i delikatny irys – siła zapachu mocniejszego kwiatu pozostawia otwartą furtkę dla nieco nieśmiałego irysa, który dopieszcza całość zapachu.

Kiedy woń pachnie najbardziej?

Ciężki zapach Lancome la vie est belle doskonale spisuje się w chłodne dni, kiedy na dworze trudno doszukać się optymistycznych akcentów. Warto je wtedy ubrać na siebie.

Pewnym jest, że kobietom, którym urzeka intensywna woń, trudno jest z niej zrezygnować. Towarzystwo zapachu przez cały dzień to główny argument, przemawiający za wiernością powierzaną la vie est belle.

Zapach nadaje się do pracy, ale zdecydowanie bardziej pasuje na okazjonalne wyjścia, bankiety lub wytworne kolacje. Potrafi ozdobić kobietę, podobnie jak drogocenna biżuteria. Idealnie komponuje się z wieczorowymi lub koktajlowymi sukienkami lub eleganckimi garsonkami.

La vie est belle – zapach przeszłości i przyszłości

Woda perfumowana la vie est belle została stworzona przez 3 mistrzów sztuki perfumeryjnej w 2012 roku, którzy inspirację zaczerpnęli z pierwotnego projektu z 1949 roku. Medialna postać stylowej buteleczki została rozpowszechniona przez ikonę filmu Julię Roberts. Bajkowa i urzekająca sceneria reklamy skłoniły wiele kobiet do oddania się właśnie tym nutom zapachowym. Nie łatwym, ale wdzięcznym i luksusowym.