Stringi damskie – bieliźniany must have

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Bielizna to część garderoby używana na co dzień. Każda z nas ma w swojej szafie z pewnością sporą kolekcję różnego rodzaju majtek. Jakie jednak przydają się najczęściej? Jaki jest bieliźniany must have, w który warto się zaopatrzyć, jeżeli jeszcze go nie mamy? Zostań z nami i koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem! Zapraszamy do lektury!

Stringi damskie – rodzaje

Do najbardziej popularnych rodzajów majtek zaliczyć można figi, bokserki oraz stringi. Oczywiście, każdy z wymienionych, podstawowych modeli podzielić można na różne rodzaje np. figi wycięte i zabudowane. Bokserki i figi zaliczyć można do wygodnej bielizny, która daje duży komfort na co dzień. Co jednak ze stringami? Stringi damskie, jak z pewnością większość z nas wie to skąpa bielizna. Ich nazwa pochodzi od sznurka, z którym kojarzy się tylna część majtek. Jest ona tak cienka, że odsłania całe pośladki. Istnieje wiele rodzajów stringów. Do najbardziej popularnych zaliczyć można stringi typu G oraz typu T. Różnią się one kształtem tylnej części.

Dlaczego warto mieć stringi w swojej szafie?

Być może stringi nie odznaczają się dużą wygodą, którą zapewniają swoim użytkowniczkom, nie mniej jednak posiadają wyjątkowe walory estetyczne. Jako jedyne majtki potrafią w tak piękny sposób wyeksponować kobiece wdzięki. Do szczególnie uroczej bielizny zaliczyć należy stringi koronkowe, które stanowią idealne połączenie delikatności, zmysłowości oraz drapieżności. Koronkowe stringi są wręcz stworzone na randkę czy wieczór we dwoje. Wpływają one również na dobre samopoczucie noszących je kobiet. Sprawiają bowiem, że czujemy się w nich pięknie i niezwykle kobieco oraz seksownie. Stringi przydają się jednak nie tylko do olśniewania swoim widokiem. Są świetnym rozwiązaniem do legginsów lub dopasowanych spodni, kiedy zależy nam by nasza bielizna nie była widoczna. Na skąpo wycięte majtki warto postawić także, kiedy przyjdzie nam założyć wieczorową sukienkę z wysokim rozcięciem. Należy jednak pamiętać, by dopasować kolor bielizny do koloru kreacji.

Gdzie kupować stringi koronkowe i na co dzień?

Stringi znajdziemy w większości sklepów z odzieżą oraz bielizną. Jeżeli potrzebujemy ich do noszenia na co dzień, do noszenia pod spodniami możemy spokojnie zdecydować się na modele z sieciówek. Natomiast jeżeli zależy nam na zrobieniu wrażenia na naszym partnerze warto udać się do sklepu z bielizną po zachwycające koronkowe stringi.