Spersonalizowany kubek na kawę

kulinaria

Wersje demo ERPWritten by:

Własny kubek na kawę na wynos to dosyć popularna w tej chwili rzecz, którą ma przy sobie część osób korzystających z sieci popularnych kawiarni. Przy zamówieniu prosi po prostu o zrobienie napoju we własnym kubku, który przyniósł lub przyniosła ze sobą.

Podpis imieniem

W popularnych sieciowych kawiarniach przy zamówieniu klient zostaje poproszony o podanie swojego imienia, które pracownika zapisuje na kubku, żeby potem łatwiej było wywołać klienta po odbiór. Jest to oczywiście bardzo praktyczne, ale jeśli wstydzimy się lub nie chcemy podać imienia to zawsze można poprosić o pozwolenie na podanie jakiegoś hasła, co może być równie skuteczne, a dodatkowo zabawne. Jednorazowe kubki do kawy przyjmą wszystko. Papierowe kubki do kawy do tego można potem zabrać ze sobą i zostawić sobie na pamiątkę.

Personalizacja

Jednorazowe kubki do kawy można podpisać, ale prawdziwa zabawa z personalizacją zaczyna się, kiedy chcemy posiadać własny kubek na kawę na wynos. Przeglądając rankingi najlepszych kubków szybko trafi się na popularny, trwały, dobrej jakości model który kosztuje w granicach 150 zł – czy to dużo? Jak na jednorazowy wydatek może tak, ale bardzo szybko się zwróci, jeśli kawę przez jakiś czas będzie się parzyć w domu i przelewać do indywidualnie wybranego i często z wygrawerowanym napisem, własnego kubka na wynos.

Szpitale i przychodnie

Jeżeli pacjent czeka w korytarzu na swoją kolej to często może skorzystać a automatu dostępnego na korytarzu. Papierowe kubki do kawy wiodą tam prym, ale czego się nie robi, żeby się tylko obudzić? Czasami oczekiwanie na poród żony trwa tak długo, że aby nie zasnąć mąż lub partner pije cokolwiek, aby tylko posiadało kofeinę.

Miejsce pracy

Trudno w to uwierzyć, ale nie każde miejsce pracy posiada osobny pokój socjalny, gdzie można z przyjemnością zjeść drugie śniadanie i napić się zasłużonej kawy. Często w pracy istnieje tylko mały kącik z automatem do kawy i kawałkiem blatu, na którym stoi czajnik i w oczekiwaniu kolejna osoba do skorzystania z tej życiodajnej kawy. Papierowe, jednorazowe kuchni są niezwykle wygodne, ale picie w nich kawy kilka razy w ciągu dnia nie sprawia raczej przyjemności, a jest wykonywane jedynie przez konieczność obudzenia się. Jednorazowe kubki są o tyle proste w obsłudze, że wystarczy je jedynie zgnieść i wyrzucić do śmieci.