Przykładowe prezenty dla promotorów

dom i ogród

Wersje demo ERPWritten by:

Gdy okres edukacji dobiega końca, a studenci rozpoczynają ostateczne przygotowania do obrony, w ich głowach pojawia się jeszcze jedno pytanie – jaki prezent dla promotora wybrać, by nie popełnić gafy, a jednak miło go pożegnać. W tej kwestii kombinacje się nie sprawdzą. Najlepiej postawić na tradycyjne i sprawdzone podarunki.

Słodycze

Każdy je lubi i każdy zawsze się z nich ucieszy. Słodycze to symbol radości i szczęścia, także dając je promotorowi, można mieć pewność, że jego reakcja będzie w stu procentach pozytywna. 99% społeczeństwa przepada za słodyczami, więc jest to dość uniwersalny prezent. Sprawdzi się i u kobiet, i u mężczyzn.

By jednak prezent dla promotora zyskał na wartości, słodycze można dodatkowo spersonalizować. Niektóre firmy zajmują się wykonywaniem tego typu podarunków. Umieszczają słodkie czekoladki w przepięknych pudełkach, a następnie je opisują i ozdabiają zgodnie z oczekiwaniami klienta-studenta.

Elementy papiernicze

A przede wszystkim – pióra. Kojarzą się z profesjonalizmem, edukacją i elegancją. Przydadzą się każdemu, nawet temu profesorowi, który ma już swoje ukochane pióro i nigdy się z nim nie rozstaje. Żaden przedmiot nie jest bowiem nieśmiertelny. Nawet najlepsze i najdroższe pióra potrafią wypisać się w najmniej odpowiednim momencie, więc warto mieć coś w zapasie.

Pióra mają też tę zaletę, że niemalże wszystkie wyglądają dostojnie i pięknie, a nie muszą przy tym dużo kosztować. Mając zaledwie 150 zł na prezent dla promotora, bez trudu da się znaleźć w tej kwocie świetne narzędzie do ręcznego pisania. Wcale nie będzie ono gorsze od tego droższego.

Alkohol lub naczynie na alkohol

Student, który nie ma kompletnie żadnego pomysłu na prezent dla swojego promotora, najprawdopodobniej podaruje mu jakiś napój wysokoprocentowy. Whisky czy rum potrafią wyglądać naprawdę elegancko, ale są dość pospolite. Aby nie iść w taki banał, lepiej sięgnąć po wytworne naczynie na mocne trunki.

Szklana karafka idealnie pasuje do powagi sytuacji. Dodatkowo można ją wykonać na zamówienie, by wygrawerować na jej przedniej powierzchni tytuł oraz imię i nazwisko profesora. Spersonalizowane prezenty dla promotorów mają największą wartość. To z nich nauczyciele cieszą się zwykle najbardziej.

Prezent dla promotora znajdziesz w ofercie Bengraversky.com