Blat fornirowany – tam, gdzie jakość ma znaczenie

dom i ogród

Wersje demo ERPWritten by:

Odpowiednia aranżacja wnętrza sprzyja budowaniu pozytywnego nastroju u osób, które w nim przebywają. Trafny wybór sprzętów i akcesoriów tworzących wyposażenie ma natomiast kluczowe znaczenie dla utrzymania danego pomieszczenia w jak najlepszym stanie. To ważne szczególnie w miejscach, z których codziennie korzysta wiele osób, np. w barach, restauracjach i hotelach.

Pierwsze wrażenie

Bar, lada i wyspa recepcji hotelowej – trudno wyobrazić sobie te miejsca bez blatu. Jest on niezbędny, by komfortowo obsłużyć klienta. To, jak wygląda, może mieć kluczowe znaczenie dla ogólnej oceny jakości usługi świadczonej przez placówkę. Zaniedbany, zniszczony i niedoczyszczony zawsze jest kiepska wizytówką.
Licząc na dobre pierwsze wrażenie, które ma zachęcić klienta do skorzystania z danej oferty, trzeba zadbać o każdy szczegół. Duże znaczenie ma tutaj nie tylko cena i jakość obsługi, ale również to, czy samo otoczenie jest przyjazne i wywołuje miłe emocje.

Fornir na blat

Stawiając na wysoką jakość wizerunku warto zwrócić swoją uwagę na blaty fornirowane. Dlaczego?
• W meblach fornirowanych nie ma sęków i wielu innych wad, jakie można spotkać w sprzętach wykonanych z litego drewna.
• Meble fornirowane są bardziej odporne m.in. na wilgoć, niż meble drewniane. To szczególnie cenna cecha w przypadku blatów przeznaczonych na bar lub słoiki w kawiarni oraz restauracji.
• Blat fornirowany jest znacznie tańszy, niż jego odpowiednik wykonane z drewna. Ich wymiana, zwłaszcza w dużych ilościach, jest więc mniejszym obciążeniem dla budżetu.
• Blaty fornirowane wykonane z materiału pochodzącego z egzotycznych gatunków drewna wniosą ciekawy charakter do wnętrza

Łatwe w utrzymaniu czystości

W restauracjach, barach i hotelach goście zwracają ogromna uwagę na czystość pomieszczeń i elementów wyposażenia. Lepiące się, brudne blaty nie zachęcają do skorzystania z usługi. Warto więc wybrać rozwiązania, które łatwo utrzymać w czystości.
Blat fornirowany nie stanowi problemu przy sprzątaniu. Do jego umycia wystarczy miękka szmatka zwilżona wodą z dodatkiem mydła. To kolejna oszczędność, z której można skorzystać planując ograniczenie wydatków. Z listy zakupu znikną drogie produkty z zawartością amoniaku, alkoholu i wszelkiego rodzaju rozpuszczalników.

Blaty fornirowane znaleźć można na Demico.pl