Przyjemne noclegi dla rodzin w Szczyrku

dom i ogród

Wersje demo ERPWritten by:

Czasami warto wybrać się gdzieś całą rodziną, by na chwilę oderwać się od codzienności. Destynacją godną polecenia jest Beskid Śląski i Szczyrk.

Szczyrk noclegi – jesienna wyprawa w Beskid Śląski

Coraz bliżej jesień, a wraz z nią ochota na wyprawy w góry. Mieszkańcy południowej części Polski, a szczególnie Śląska, mają okazję odwiedzić piękny Beskid, ze Szczyrkiem jako wisienką na torcie. To nieduże miasteczko jest naprawdę bardzo urokliwe i zachęca do przyjazdu chociażby na weekend. Po drodze można też zatrzymać się w Bielsku, które jest trochę większym miastem, z takimi atrakcjami jak chociażby teatr. Z Bielska do Szczyrku jest już naprawdę blisko, a zatem będzie można szybko zmienić otoczenie.

Szczyrk noclegi

Każdy, kogo interesują tanie noclegi w Szczyrku, powinien szukać ich z wyprzedzeniem, szczególnie jeżeli na weekendowy wypad chce wybrać się z rodziną, na przykład z małymi dziećmi, a zatem potrzebuje komfortowego i przytulnego miejsca noclegowego. Wtedy bukowanie motelu czy domu gościnnego warto rozpocząć dużo szybciej. Oczywiście nie oznacza to, że jeżeli ktoś chciałby wybrać się do Szczyrku spontanicznie, nie znajdzie tam miejsca, by na spokojnie przenocować. Baza noclegowa w Szczyrku jest naprawdę dobra, nie brakuje zajazdów i hoteli, jednak wiadomo, że zawsze wszystko rozchodzi się o pieniądze. Jeżeli nocleg rezerwuje się szybciej, tanie noclegi w Szczyrku są w zasięgu ręki.

Nocowanie Szczyrk

W Szczyrku naprawdę warto zostać na noc, bo to właśnie wieczorem miasteczko staje się bardzo urokliwe, a przed turystami stają nowe możliwości, na przykład wizyta w karczmie, w której można napić się pysznego grzanego wina. Oczywiście nie każdy ma siłę na takie atrakcje po zejściu z gór, jednak szlaki w Szczyrku nie należą do bardzo trudnych, można zatem wykrzesać z siebie odrobinę energii jeszcze wieczorem. Poza tym na Skrzyczne można wjechać również wyciągiem, co znacznie ułatwia sprawę wszystkim tym, którzy lubią podziwiać górskie krajobrazy, jednak niekoniecznie lubią w górach męczyć się podczas pieszej wędrówki. To dobre rozwiązanie dla tych osób, które po górach lubią chodzić tylko od czasu do czasu, odczuwają jednak sporą przyjemność z przebywania w górskich miasteczkach. Tanie noclegi w Szczyrku są zatem również na ich celowniku.

Nocowanie Szczyrk – baza noclegów

Aby znaleźć przyjemny nocleg dla siebie i swojej rodziny, najlepiej jest szukać go w licznych w internecie bazach miejsc noclegowych. Czasami trzeba poświęcić na to trochę więcej czasu, jednak warto to zrobić, by móc spędzić weekend w tak ładnym miejscu jakim jest Szczyrk. Atmosfera tego miasteczka jest naprawdę ujmująca.