10 sprawdzonych pomysłów na pamiątkę chrztu świętego. Co kupić?

dom i ogród

Wersje demo ERPWritten by:

Wybór prezentu na chrzciny nie jest prosty. Warto więc poświęcić czas, by wręczyć podarunek, który będzie odpowiadał tej niezwykłej okazji, a także będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat!

Jak wybrać najlepszy prezent na chrzciny?

Najlepsza pamiątka chrztu to taka, która niesie ze sobą wspomnienia. Właśnie dlatego na tę okazję najczęściej wybierane są przedmioty, które są wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju.

Dużym powodzeniem cieszą się prezenty personalizowane, które uzupełnione są grawerunkami i nadrukami wykonanymi na zamówienie. Dzięki temu mogą one stanowić unikatową pamiątkę chrztu świętego.

Pomysły na prezent na chrzest święty – top 10

Wśród najczęściej wybieranych pamiątek chrztu świętego znajdują się:

1. Złota biżuteria – naszyjniki z medalikami, krzyżykami i innymi zawieszkami.
2. Srebrne ozdoby – łyżeczki, smoczki, grzechotki, samoloty, lokomotywy, wózki, które mogą być uzupełnione o grawerunek.
3. Drewniane skrzyneczki – z przegródkami na loczek, pierwszy ząbek i inne pamiątkowe przedmioty.
4. Tabliczka z grawerem – życzeniami, podpisem i z datą chrztu. Bardzo popularne są srebrne tabliczki pamiątkowe.
5. Obrazek z metryczką – zawiera imię, datę urodzenia, wagę i wzrost dziecka. Może być uzupełniony o jego zdjęcie, dedykację.
6. Album na zdjęcia – personalizowany album z imieniem dziecka na okładce. Do wyboru jest wiele wariantów, na przykład album w drewnianych okładkach, album z czarnymi kartami do wyklejania.
7. Haftowana pościel – uzupełniona ręcznie wykonanym haftem z inicjałami imienia dziecka.
8. Figurka z grawerem – w formie pozytywki, kryształowej statuetki z grawerunkiem laserowym.
9. Ramka na zdjęcia – personalizowana ramka na zdjęcie dziecka, na przykład wykonana z drewna, srebra. Może być wykończona ozdobnym grawerowaniem.10. Ozdobna koperta z pieniędzmi – często wręczanym podarunkiem na chrzest święty jest też gotówka. Można wręczyć ją w dekorowanej kopercie.

Ile zapłacić za podarunek na chrzciny?

Udana pamiątka chrztu świętego nie musi być związana z bardzo wysokim wydatkiem. Zwykle jest to koszt wynoszący od około 50 do 200 złotych.

Podarunki na chrzciny można kupić w wielu sklepach, również przez internet. Warto pamiętać o tym, że prezenty poddawane personalizacji wymagają czasu na ich przygotowanie, dlatego najlepiej zamówić je wcześniej.

Kostki do gry dostępne są w ofercie Grawernia.pl.