Tabliczka pamiątkowa – podnieś rangę swojego prezentu

dom i ogród

Wersje demo ERPWritten by:

Ważne wydarzenia, rocznice, uroczystości rodzinne, firmowe, czy o znacznie szerszym zasięgu wymagają zdecydowanie odpowiedniej oprawy. Jeśli w takich okolicznościach wręczamy również prezent, to warto wzbogacić go o nieduży, ale bardzo subtelny drobiazg, jakim jest dyplom, tabliczka lub inna personalizowana pamiątka.

Tabliczki pamiątkowe jako pisemna forma podziękowania

Precyzyjnie wygrawerowaną laserem tabliczkę pamiątkową warto dołączyć do wręczanego prezentu. Można umieścić na niej oprócz imienia i nazwiska odznaczanej osoby dowolną sentencję, podziękowanie, a nawet znak graficzny. Realizację takiego zamówienia rozpoczyna się od wykonania projektu, który jest całkowicie spersonalizowany i odpowiada konkretnym potrzebom.

Taka pamiątka zdecydowanie podnosi rangę wręczanego prezentu i może być dołączona w dowolny sposób, np. zawieszona na łańcuszku lub przyklejona. Możliwe jest również wykonanie w niej otworów, które umożliwią jej późniejsze powieszenie. Alternatywą dla tabliczek są dyplomy, medale i trofea, które dopiera się odpowiednio do charakteru wydarzenia czy uroczystości.

Pamiątka chrztu, komunii św. lub ślubu

Tego rodzaju pamiątki mogą mieć dowolną formę. Najczęściej jest to tradycyjna tabliczka w formie prostokąta czy kwadratu, ale równie dobrze może to być serce lub innym kształt. Jako pamiątka chrztu wybierana jest także grawerowana łyżeczka lub grzechotka. Na pamiątkę komunii wybiera się serce lub krzyż.

Z okazji ślubu młoda para wręcza tabliczki pamiątkowe, m.in. świadkom czy rodzicom. Mogą mieć formę pucharu, dyplomu, czy nawet efektownej ramki ze zdjęciem. Taki gest na pewno zostanie dobrze przyjęty.

Z czego wykonana jest okolicznościowa pamiątka?

Tabliczki pamiątkowe mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. Najczęściej jest to stal, laminaty grawerskie, plexi, ale może to być również drewno oraz inne tworzywa. Personalizowany napis graweruje się laserowo, dzięki czemu może mieć on dowolną treść.

Wykonany grawer odznacza się precyzją wykonania i wysoką jakością. Zdecydowanie przekłada się to na większą rangę wręczanego prezentu. Można wręczyć je z każdej okazji, np. jako pamiątka chrztu, komunii, ślubu, podziękowania za współpracę, z okazji ważnej rocznicy czy wyjątkowych osiągnięć.

Pamiątka chrztu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl.