Torby papierowe z nadrukiem – mobilna eko reklama twojej firmy

biznes

Wersje demo ERPWritten by:

Bez reklamy obecnej w przestrzeni publicznej trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie współczesnej firmy. Sposobów na zaistnienie w świadomości klientów jest wiele. Eko – marketing – dziecko naszych czasów i konieczność dziejowa w jednym, wyznacza nowe trendy, sposoby, metody i narzędzia. Wśród nich ważne miejsce zajmują tanie torby papierowe z nadrukiem.

Dlaczego reklama musi być eko?

Dobra reklama mocno osadza się w świadomości potencjalnych klientów. Szukanie nabywców produktu za pomocą sztuczek behawioralnych, to metody przebrzmiałe, choć ciągle stosowane. Współczesny odbiorca, to doskonały obserwator otaczającej go rzeczywistości i jednocześnie jej budowniczy. Znając i rozumiejąc zagrożenia na pewno chętniej kupi towar od producenta, który zapakuje go w ekologiczne torebki papierowe z nadrukiem, niż tego używającego plastikowych reklamówek.

Przyjazne środowisku i tanie torby papierowe

Torby papierowe z nadrukiem najczęściej produkowane są z papieru pochodzącego z odzysku. Po użyciu znów mogą trafić do recyklingu. Koszt produkcji torby jest stosunkowo niewysoki, a zysk dla środowiska nie do przecenienia.Torebki papierowe z nadrukiem mają wszelkie cechy reklamy mobilnej. Noszone są nie tylko w galerii tuż po zakupie – hasła czy rysunki umieszczone na torebkach z papieru obejrzą również przechodnie na ulicy, sąsiedzi z parkingu osiedlowego, współpasażerowie w metrze i wiele innych osób, które nabywca produktów zapakowanych w torebki papierowe z nadrukiem spotka na swojej drodze. Każde kolejne użycie tej torebki – bo przecież nikt świadomy nie wyrzuci dobrej torebki do śmietnika, to szansa na dalsze reklamowanie haseł, logotypów i innych informacji, którymi zadrukowano torbę.

Torby papierowe z nadrukiem nie tylko na zakupy

Wyposażanie nabywców produktów w torby z nadrukiem, to nie jedyny sposób na reklamowanie firmy. Warto jest w tego typu gadżet zaopatrzyć dział marketingowy firmy. Torba sprawdzi się w roli opakowania dla prezentów dla kontrahentów, klientów, uczestników targów, konferencji, eventów. Ciekawa grafika, kolorystyka, użycie papieru z recyklingu na pewno wzbudzą zainteresowanie i sprzyjać będą zapamiętaniu informacji o firmie.

Jak zaopatrzyć firmę w torebki papierowe z nadrukiem?

Zamówienie na wykonanie firmowych torebek z nadrukami należy złożyć w agencji reklamowej, która specjalizuje się w tego typu zadaniach. Warto sprawdzić jakiego rodzaju papieru używa się do produkcji torebek oraz z jakiego źródła ów papier pochodzi. Klienci zazwyczaj wybierają szare lub białe torby papierowe z nadrukiem wykonanym farbami przyjaznymi środowisku. Wielkość toreb, rodzaj uchwytów, grubość papieru, to szczegóły, które zależne są od potrzeb firmy składającej zamówienie – tu standardy nie obowiązują, więc można mieć dowolne życzenia w tym zakresie.Wykonująca zlecenie agencja w ramach umowy wykonuje projekt nadruku – z zasady jego przygotowanie jest darmowe i mieści się w kosztach wykonania zamówienia na druk.