Dlaczego warto zdecydować się na pojemniki ze zintegrowaną pokrywą?

biznes

Wersje demo ERPWritten by:

Należy zdawać sobie sprawę, że w bardzo dużej liczbie przedsiębiorstw, transport niektórych produktów koniecznie będzie wymagał nie tylko szczególnego zabezpieczenia, ale również dbałości o nie podczas jazdy. Świetnym rozwiązaniem mogą być pojemniki plastikowe charakteryzujące się zintegrowaną pokrywą renomowanej marki Schoeller Allibert.

Dlaczego warto zdecydować się na opakowania z certyfikatem?

Koniecznie trzeba mieć świadomość, że marka Schoeller Allibert funkcjonuje na rynku już od ponad 50 lat. Przedsiębiorstwo zaopatruje klientów w najwyższej jakości produkty o transportowym i przemysłowym przeznaczeniu. Należy również koniecznie podkreślić, że do ich tworzenia wykorzystywana jest najnowocześniejsza dostępna technologia.

Obecnie w ofercie przedsiębiorstwa znajduje się wysokiej jakości pojemnik z pokrywą, który wyróżniono nawet certyfikatem UN. Należy zaznaczyć, że kanistry plastikowe z certyfikatem un są przeznaczone do transportu produktów, które są oznaczone grupą II oraz III, czyli takich, które zostały zakwalifikowane zarówno do średniego, jak i małego stopnia zagrożenia.

Warto także zdawać sobie sprawę, że pojemniki zostały także przez renomowanego producenta zabezpieczone odpowiednimi pasami. Ponadto w środku znajdują się worki zamknięta zabezpieczającą plombą. Pojemniki dostępne są w pojemnościach od 21 do 72 litrów.

Bardzo wysoka jakość produktów

Trzeba zdawać sobie sprawę, że pojemniki marki Schoeller Allibert wyprodukowane zostały z polipropylenu, charakteryzują się zatem nie tylko i wyłącznie wytrzymałością, ale również trwałością. Produkty doskonale zatem zdadzą egzamin jeżeli chodzi o ochronę przewożonych produktów, warto zaznaczyć, że nie dopuszczają do powstania jakichkolwiek uszkodzeń. Pojemniki rekomendowane są przede wszystkim przedsiębiorstwom zmagających się z transportem bardzo specyficznych produktów. Należy także zaznaczyć, że pojemniki stworzono w ramach linii Integra. Nie wszyscy mają świadomość, że są to modele niezwykle specjalistycznych skrzyń, które znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa już od ponad 25 lat. Każdy produkt został zaprojektowany przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej technologii. Pojemniki są zatem nie tylko i wyłącznie trwałe, ale również bezpieczne.

Ponadto pojemniki posiadające zintegrowaną pokrywę wyposażono w dwie jednorazowe plomby, co umożliwia na właściwe zabezpieczenie ich przed otwarciem przez niepowołane osoby.