Wyjątkowe apartamenty w Ustroniu

wypoczynek

Wersje demo ERPWritten by:

Ustroń jest doskonałym miejscem na rodzinny wyjazd lub wakacje ze znajomymi. Miasto jest bogate zarówno w ośrodki kultury, zabytki, jak i inne atrakcje, a duża ilość zieleni pozwala skutecznie odpocząć od pospiesznego, miejskiego życia. Wielu odwiedzających jednak nie jest usatysfakcjonowanych nocowaniem w jednym pokoju, dlatego oferowane przez Ustroń noclegi to w dużej mierze piękne i zadbane apartamenty gościnne. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych apartamentów w Ustroniu.

Apartamenty Ustroń – dom wczasowy „Globus”

Znajdujący się w malowniczej dolinie dom wczasowy to miejsce idealne dla miłośników pięknej architektury. Ośrodek szczyci się tytułem jednego z najlepiej się prezentujących miejsc w Ustroniu, a w połączeniu z wspaniałym krajobrazem zachwyca każdego odwiedzającego. Apartamenty ustrońskiego domu wypoczynkowego to doskonałej jakości lokale z pełnym wyposażeniem elektronicznym i balkonem. Ponadto na terenie budynku znajdują się takie atrakcje jak basen z hydromasażami, bilard, stół do tenisa stołowego i sauna. Obsługa hotelowa oferuje również przeprowadzanie licznych zabiegów rehabilitacyjnych, w tym masaży i prądy selektywnych, dzięki czemu każdy odwiedzający dom wczasowy „Globus” będzie mógł doskonale odpocząć. Patrząc na inne oferowane przez Ustroń noclegi ten zdecydowanie wydaje się najprzyjemniejszy.

Apartamenty „Leonardo i Adriana”

Każdy apartament ustrońskiego ośrodka „Leonardo i Adriana” to ponadprzeciętnie luksusowe miejsce o bardzo wysokich standardach. Odwiedzający mogą liczyć na przedpokój z garderobą, dwie podwójne sypialnie, ogromny salon, piękne tarasy ze wspaniałymi widokami oraz nowoczesne i luksusowe urządzenia w kuchni i łazience. Co więcej, w każdym apartamencie znajduje się czterdziesto dwu calowy telewizor LCD. i dostęp do bardzo szybkiego łącza internetowego. Żaden apartament Ustroń nie jest tak luksusowy jak ten w ośrodku „Leonardo i Adriana”.

Apartamenty „Bażancia Chatka”

Doskonałym rozwiązaniem wydają się być również apartamenty „Bażancia Chatka”, które łączą w sobie cechy luksusowego wnętrza i ciekawego wyglądu zewnętrznego, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie. Każdy apartament pozwala na odpoczynek w cichym klimacie pośród licznych świerków i jodeł, a same lokale są niezwykle przestrzenne i wygodne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie może się zdecydować między pięknym wnętrzem a wyglądem zewnętrznym ośrodka wypoczynkowego.