Zamykanie naczynek i usuwanie rumienia

Uroda i zdrowie

Wersje demo ERPWritten by:

Cera naczynkowa jest zjawiskiem rzadszym niż na przykład cera ze skłonnością do przetłuszczania się. Niemniej jednak boryka się z nią sporo kobiet, które nie potrafią sobie poradzić z powstającym niekiedy rumieniem, czy pękającymi naczynkami tworzącymi nieefektowne czerwone plamki na twarzy.

Jak sobie z tym radzi EstetiMed?

Na szczęście gabinety medycyny estetycznej poznały już sposoby na cerę naczynkową i świetnie sobie z nią radzą. Okazuje się, że pęknięte naczynka wymagają zamknięcia, a te nieszczelne i kruche – wzmocnienia, by nie pękały.

W ofercie https://www.esteti-med.pl/ można spotkać się z różnymi zabiegami dedykowanymi osobom ze skłonnością do pękania naczynek. Jednak najważniejszym z nich są zabiegi laserowe, które pomagają się pozbyć czerwonych zmian w ciągu kilkudziesięciu minut.

Kiedy powstają naczynka?

Kobiety z cienką, delikatną skórą, mają naczynia włosowate biegnące tuż pod jej wierzchnimi warstwami. Sprawia to, że te cienkie naczynia krwionośne są bardzo podatne na wszelkie czynniki zewnętrzne. To oznacza, że nagłe zmiany temperatury, takie jak wejście z mrozu do nagrzanego pomieszczenia, powodują, że naczynka nie wytrzymują i pękają.

Mogą też powstawać na skutek jakiegoś gwałtownego ruchu, uderzenia, czy nawet w silnym stresie. Pękające naczynka nie bolą, ale pozostawiają jasnoczerwone plamki, które nie znikają nawet przez kilka lat, dopóki się nie wchłoną samoistnie.

Laserowe zamykanie naczynek

Na stronie https://www.esteti-med.pl/ dokładnie opisano proces zamykania pękających naczynek za pomocą światła lasera. Jest to nowoczesna metoda, która znalazła zastosowanie dla wielu niedoskonałości kobiecej cery i pozwala się ich pozbyć w krótkim czasie na stałe. Działając określoną długością fali świetlnej bezpośrednio na skórę wytwarza się wewnątrz skóry energię cieplną.

Gdy światło zostanie pochłonięte przez hemoglobinę znajdującą się w naczynkach, zostanie przetworzone na energię cieplną. Pod wpływem wysokiej temperatury naczynka zasklepiają się, a te, które już istnieją – zostają usunięte. Dodatkowo, laseroterapia pomaga zwiększać grubość i trwałość naczyń krwionośnych pod skórą. Dzięki temu naczynka nie będą pękały, lub przynajmniej konieczny będzie do ich pęknięcia bardzo silny bodziec – tak jak w przypadku osób o skórze normalnej grubości. Zapisując się na zabieg zamykania naczynek i usuwania rumienia w EstetiMed gwarantujesz sobie profesjonalizm wykonania usługi, komfort i bezpieczeństwo. Co jednak najważniejsze – zyskujesz natychmiastowy efekt.