Trwałe rodzaje manicure do paznokci

Uroda i zdrowie

Wersje demo ERPWritten by:

Dzisiaj na topie są trwałe lakiery do paznokci. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na nasze tempo życia. Każdy obecnie naprawdę w życiu generalnie się spieszy, dużo pracuje itp. W efekcie nikomu nie chce się poprawiać co chwila swojego manicure. Co zatem można zrobić, aby mieć na rękach naprawdę trwały lakier do paznokci?

Trwałe lakiery do paznokci – rodzaje i charakterystyka

Jakie można wyróżnić trwałe lakiery do paznokci? Przede wszystkim trzeba tutaj wspomnieć o bardzo modnej i popularnej dzisiaj hybrydzie. Lakiery hybrydowe najczęściej występują w trzech postaciach – warstwy wierzchniej, koloru oraz bazy. Każda z tych warstw wymaga naturalnie utwardzenia w lampie UV. Lakiery hybrydowe cieszą się sporą popularnością, ponieważ otrzymany dzięki nim efekt jest naprawdę bardzo trwały, a co więcej, każdy może wykonać go samodzielnie w domu.

Kolejny trwały lakier do paznokci to oczywiście jest klasyczny żel. Żele także wymagają lampy UV i doskonale sprawdzają się, kiedy zachodzi potrzeba regeneracji i doprowadzenia do ładnego stanu krótkich, połamanych czy też poobgryzanych paznokci.

Na koniec jeszcze czas na lakier akrylowy. Konkretniej w zasadzie jest to specjalny proszek łączony z lakierem. Akryl jest bardzo trwałym materiałem, jednak niestety trudno jest go nałożyć i nadaje się tylko do naturalnie już silniejszych i dłuższych paznokci.

A czy takie zwykłe lakiery nie mogą już być trwałe? Oczywiście, że mogą. Co prawda nigdy nie będą tak trwałe, jak te wspomniane powyżej, jednak trzeba pamiętać, że dzisiaj technologia naprawdę idzie dość szybko do przodu, zatem może się okazać, że część ze zwykłych lakierów także będzie zaraz bardzo wytrzymała.

Modne kolory trwałych lakierów do paznokci

Jakie kolory lakierów do paznokci dzisiaj są warte obejrzenia? W zasadzie wszystkie, choć dzisiaj to przede wszystkim dominują dwu albo i więcej kolorowe paznokcie.

Warto tu podkreślić, że wybierając kolory lakierów do paznokci weźmy pod uwagę, że nie tylko muszą się one nam podobać, lecz także muszą pasować do ogólnego naszego wizerunku. A zatem kolor paznokci powinien pasować do tego, co zazwyczaj mamy na sobie do stylu, w jakim się ubieramy, do tego, co nosimy i jak w zasadzie żyjemy. Co istotne, musi on także koniecznie również pasować do zajmowanego przez nas stanowiska w pracy.