Plastry oczyszczające

Uroda i zdrowie

Wersje demo ERPWritten by:

Oczyszczanie organizmu to jedna z najchętniej wykonywanych praktyk ostatnich lat. Rosnąca świadomość troski o własne zdrowie oraz odporność sprawiły, że coraz częściej korzystamy z naturalnych metod oczyszczania, detoksykacji i regeneracji organizmu. Jedną z takich metod jest usuwanie toksyn za pomocą plastrów oczyszczających.

Co to są plastry oczyszczające?

Plastry oczyszczające z toksyn przypominają zwykłe, duże plastry, które nakleja się na stopy. Jest jednak coś, co diametralnie je wyróżnia. Zawierają mianowicie w swym składzie szereg dobroczynnych wyciągów i ekstraktów pochodzenia roślinnego o silnym działaniu detoksykującym i oczyszczającym. Są bezpiecznym, sprawdzonym i całkowicie bezinwazyjnym produktem leczniczym, którego filozofia opiera się na praktykach z Dalekiego Wschodu tj. na akupresurze oraz refleksologii. To niedrogi sposób na usunięcie z naszego ciała szkodliwych substancji.

Kto powinien stosować produkty detoksykujące?

Produkty detoksykujące, w tym plastry oczyszczające, powinny stosować osoby, które odczuwają przewlekłe zmęczenie, niezdrowo i nieregularnie jedzą, stosują różne używki (kawę, papierosy czy alkohol) oraz są narażone na duży stres i presję. Powyższe czynniki tworzą świetny klimat dla toksyn, które wnikają w organizm coraz głębiej, siejąc tam spustoszenie. Plastry oczyszczające z toksyn mogą być stosowane przez wszystkich, wyjątek stanowią tylko otwarte rany na podeszwach stóp.

Jak stosować plastry oczyszczające?

Plastry oczyszczające z toksyn należy stosować przez okres co najmniej dwóch tygodni. Należy je każdego dnia przed snem nakleić na stopy, a po przebudzeniu natychmiast zdjąć i wyrzucić. Plastry o poranku będą zabrudzone, intensywność tego zabrudzenia świadczy o ilości toksyn w naszym organizmie. Kurację średnio stosuje się przez dwa tygodnie, choć jest to kwestia indywidualna: im więcej toksyn w ciele, tym dłuższa kuracja. Kurację oczyszczającą z toksyn warto wspomóc zdrową i zbilansowaną dietą i zmianą pewnych nawyków codziennych, wśród których można wymienić: unikanie plastiku na co dzień czy rezygnację z kosmetyków, w składzie których jest dużo sztucznych substancji. Ważna jest także regeneracja organizmu oraz regularne wysypianie się.