Na czym polega zabieg LPG endermologii?

Uroda i zdrowie

Wersje demo ERPWritten by:

Wraz z wiekiem metabolizm w naszych komórkach ulega spowolnieniu, co wiąże się z utratą jędrności, blasku i sprężystości skóry. Z wiekiem często przybieramy również na wadze. Problemy te są bardzo uciążliwe, szczególnie dla kobiet, ale na szczęście współczesna nauka zna rozwiązanie trapiących nas kłopotów!

Czym jest LPG endermologia?

Często mówi się, że endermologia, czyli masaż próżniowy, jest alternatywą dla osób chcących pozbyć się uporczywego tłuszczu i mało jędrnej skóry na ciele, a niechcących lub niemających możliwości poddania się zabiegowi chirurgicznemu, na przykład liposukcji.Jest to nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, polegający na masażu specjalistycznymi głowicami. Aby osiągnąć zamierzone efekty, korzysta się z podciśnienia, które w połączeniu z głowicą w specyficzny sposób masuje fałdy skóry. Zabieg ten przyśpiesza przemianę materii,a także pobudza usuwanie uporczywych komórek tłuszczowych.

Kto może skorzystać z zabiegu endermologii LPG?

LPG Endermologia to zabieg dla osób, które chcą wymodelować sylwetkę, poprawić jędrność skóry, pozbyć się blizn czy rozstępów. Taki masaż pozwala na pozbycie się nawet najbardziej opornych komórek tłuszczowych, a osoby które się na niego zdecydowały cenią go przede wszystkim za wysoką skuteczność i szybkość osiąganych efektów.Istnieją również przeciwwskazania do wykonywania takich zabiegów, są to na przykład problemy z naczynkami, nowotwory i wszczepione implanty.

Gdzie można wykonać zabieg i jaka jest jego cena?

Zabieg endermologii LPG powinien być wykonywany w specjalistycznych gabinetach przez wykwalifikowanych pracowników, którzy po przeprowadzeniu wywiadu medycznego podpowiedzą co zrobić, by jak najdłużej utrzymać osiągnięte efekty. Zaleca się, by wykonywać go seriami, zależnie od rodzaju problemu i stanu skóry, po dziesięć lub dwadzieścia zabiegów. Efekty widoczne są najczęściej już po trzech masażach. Cena jednego zabiegu oscyluje w granicach 100 złotych, jednak często można znaleźć atrakcyjne promocje, dzięki czemu można zaoszczędzić i jednocześnie cieszyć się pięknym wyglądem. Po endermologii należy dbać o dietę i aktywność fizyczną, co pozwoli na długotrwałe zachowanie osiągniętych efektów.