Jakie perfumy dla mężczyzn wybrać?

Uroda i zdrowie

Wersje demo ERPWritten by:

Skończyły się czasy, kiedy jako prezent dla taty wystarczyły skarpetki (no, chyba że robisz je sama). W dodatku twój chłopak ma w garażu chyba wszystkie narzędzia świata. Co w takim razie kupić na święta dla twoich ukochanych mężczyzn? Odpowiedź jest prosta: perfumy!

Męskie aromaty

Wbrew pozorom, elegancki zapach to nie tylko domena pań. Roztaczana woń podkreśla osobowość mężczyzny i dodaje pewności siebie. Co ciekawe, wiosną lub jesienią warto wybrać zapachy lekkie i ożywcze, z kolei jesień i lato to domena aromatów bardziej intensywnych.Jakie zapachy wybierają panowie? Na przykład drzewne (np. cedru, sosny), przeznaczone dla mężczyzn dojrzałych i statecznych; cytrusowe lub paprociowe (to z kolei dla zwariowanych aktywistów); korzenne i orientalne, a w sytuacjach oficjalnych – szyprowe (będące połączeniem nut drzewnych i cytrusowych).

Azzaro dla mężczyzn – co wybrać?

Skoro już wiesz, jakich aromatów się spodziewać, przyszła pora na wybór marki. Zachęcamy do skorzystania z klasyki, która nie przytłacza, a dodaje elegancji i wigoru – produktów marki azarro. Przykładowo: Azzaro Chrome Sport to woda toaletowa o woni cytrusów i piżmy. Będzie doskonała na wiosnę, szczególnie jeśli twój mężczyzna lubi aktywność fizyczną. Z kolei linia Azzaro Aqua to istne wspomnienie lata – rozlewa bowiem zapach grapefruitów, bazylii i wetiweru (to olejek otrzymywany z trawy rosnącej w Azji Południowo-Wschodniej, przez miejscowych uznawany za… afrodyzjak). A skoro już mowa o zapachach z końca świata, Azarro to także linia o orientalnej nucie: Azzaro Pour Home. Anyż, kimn, bergamotka, kardamon, fasola tonka – to tylko niektóre z 320 składników wody przeznaczonej tylko dla panów. Wreszcie na sytuacje bardziej oficjalne (na przykład rozmowa o pracę czy wizyta u wymagającej cioci, której nie wypada nie zaprosić na ślub) przyda się zapach drzewny – Chrome Precious Woods.

Azzaro, czyli lato

Spory wybór, prawda? Loris Azzaro rozpoczął tworzenie perfum jeszcze w latach 70. w Paryżu. Pierwsze linie dedykuje ukochanej żonie (i muzie) – Michelle Carsy, natomiast linia Chrome powstała już z myślą o wnuku. Cechuje je różnorodność, choć elementem wspólnym jest nuta zapachów znad Morza Śródziemnego. Projektant chce zachwycić odbiorców klimatem słonecznego lata, piasku, błękitnym niebem, odświeżyć i dodać energii. Jeśli więc myślisz o ciekawym prezencie dla taty czy chłopaka, wody azarro będą udaną inwestycją.