Co warto wiedzieć o powiększaniu ust?

Uroda i zdrowie

Wersje demo ERPWritten by:

Obecnie medycyna estetyczna jest bardzo popularna i wykonuje się różne zabiegi, z których korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dobrze jest zatem bliżej poznać, na czym polega powiększenie ust.

Co warto wiedzieć o powiększeniu ust?

Przede wszystkim jest to zabieg, który jest bezpieczny dla zdrowia, gdy wykonuje się go w odpowiednich klinikach. Od razu po powiększeniu ust można wrócić do pracy lub innych zajęć i obowiązków. Zabieg ten jest robiony przez doświadczonego lekarza.

Jak wygląda zabieg powiększenia ust?

Dobrze jest też dodać, że tego rodzaju zabieg trwa od trzydziestu do sześćdziesięciu minut przy miejscowym znieczuleniu. Kwas hialuronowy, który jest używany do powiększania ust, pozwala na odpowiednią ich modelację. Pacjentka przed zabiegiem jest informowana o wszystkich możliwościach oraz o tym, jak musi się zachować zaraz po powiększeniu ust.

Jakie są wskazania do powiększania ust?

Powiększenie ust może być marzeniem każdej kobiety, która przede wszystkim ma małe lub nierówne usta. Co więcej, to usta można powiększyć także wtedy, kiedy są one suche czy też mają opadające kąciki. Należy wspomnieć, że do tego rodzaju zabiegu można się zgłosić, gdy usta tracą swój naturalny kolor lub jest tak zwany uśmiech dziąsłowy.

Gdzie można powiększyć usta?

Dobrze jest wybrać takie kliniki, które mają doświadczonych lekarzy i nowoczesny sprzęt. Dlatego też świetnym wyborem jest https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. W klinice tej można bezpiecznie wykonać zabieg. Co ważne, to da się umówić na powiększenie ust online oraz telefoniczne czy też osobiście.

Warto pamiętać, że przed zabiegiem pacjent ma nałożony specjalny krem znieczulający. Trzeba jednak od razu zwrócić uwagę lekarzowi, gdy odczuje się jakikolwiek dyskomfort. Należy też się liczyć z tym, że zaraz po zabiegu może wystąpić obrzęk, który ustępuje po kilku dniach. Zaleca się, by po powiększeniu ust unikać opalania w ciągu dwudziestu czterech godzin i seansów w solarium czy też wizyt na basenie. Odradza się też wykonywanie różnych ciężkich ćwiczeń fizycznych.