Skrzynki na piwo, czyli wyjątkowy produkt w wyjątkowym opakowaniu

Przemysł

Wersje demo ERPWritten by:

Piwa to jeden z najbardziej popularnych napojów alkoholowych na świecie. Niezwykle ważne jest ich właściwe przechowywanie oraz transport, które mogą mieć wpływ na ich późniejszą jakość. Dlatego skrzynki na piwo to wyjątkowe produkty nie tylko pod względem funkcjonalności i ergonomii, ale również estetyki.

Idealny materiał na opakowanie, czyli tworzywo sztuczne

Plastikowa Skrzynka na piwo wykonana jest z materiału, który odznacza się wyjątkową wytrzymałością na różnorodne czynniki, a przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne czy promieniowanie UV. Dzięki temu butelki znajdujące się w środku są właściwie zabezpieczone, a samo opakowanie nawet w czasie intensywnej eksploatacji jest wyjątkowo żywotne i estetyczne wygląda.

Skrzynki na piwo wykonane z tworzywa sztucznego są również znacznie lżejsze i tym samym łatwiejsze w obsłudze. Są bardzo higieniczne i łatwo utrzymać je w należytej czystości. Mogą różnić się rodzajem uchwytów, które dla jeszcze wygodniejszego użytkowania są miękkie i przyjemne w dotyku.

Różne rozmiary – adekwatne dla potrzeb określonego produktu

Plastikowa skrzynka na piwo wytwarzana jest ściśle dla potrzeb danego produktu. W zależności od typu można przechowywać w nich butelki osobno lub na przykład w wielopakach. Różnią się pod względem wysokości, szerokości, a niektóre dzięki zastosowaniu niższych ścianek eksponują efektownie również swoją zawartość.

Skrzynka na piwo może być również wyposażona w system podwójnego dna. Dzięki temu możliwa jest zmiana wielkości ładunku. System ten działa dzięki wbudowanej ruchomej wkładce, która zamontowana jest na sprężynach ze stali nierdzewnej. Po opróżnieniu dno znajduje się w połowie wysokości pojemnika na piwo.

Efektowna i estetyczna reklama

Dla wytwórców niektórych marek niezwykle istotna jest reklama umieszczona na skrzynce na piwo. W tym celu stosuje się nowoczesne sposoby nadruku, który będzie nie tylko trwały, ale również estetyczny i przykuwający wzrok. Nie mniej istotna jest zastosowana kolorystyka.

Wśród różnych technik reklam stosowanych na skrzynkach na piwo można wyróżnić specjalne tłoczenia, etykiety wtopione w skrzynkę, IML z efektem 3D oraz wiele innych. Są one dostosowywane do potrzeb każdego klienta, a także wyjątkowo trwałe.