Pojemniki sztaplowalne

Przemysł

Wersje demo ERPWritten by:

Czym odznaczają się pojemniki sztaplowalne? Gdzie najczęściej mogą być wykorzystywane?

Pojemniki sztaplowalne

Są to pojemniki znajdujące zastosowanie w różnorodnych branżach przemysłowych; w rolnictwie, przetwórstwie żywności, farmaceutyce, produkcji przemysłowej, handlu detalicznym, na rynku motoryzacyjnym i tym podobne. Dzięki możliwości gniazdowania i sztaplowania pozwalają znacznie oszczędzić koszty transportu oraz miejsce potrzebne do przechowywania.

Cechy charakterystyczne

Pojemniki sztaplowalne dają szereg możliwości i mają liczne zalety. Znajdują szerokie zastosowanie w wielu przemysłach, dając komfort i bezpieczeństwo podczas transportu towarów. Każdy z pojemników został wykonany z najwyższą dbałością o dobrą jakość, dlatego są one przystosowane nawet do transportowania wartościowych przedmiotów, bez względu na to, czy jest to transport ręczny, czy też zautomatyzowany. Są także odporne na działanie czynników zewnętrznych, minimalizując ryzyko uszkodzenia danego przedmiotu. Puste pojemniki można gniazdować, co pomoże w transporcie i znacznie zaoszczędzi miejsce. Wytrzymałość i trwałość to ich cechy charakterystyczne, dlatego nadają się podczas wielu prac przetwórczych i logistycznych. Mają dosyć duże powierzchnie, dzięki czemu pomieszczą sporo towarów. Ergonomiczne uchwyty są dostosowane do potrzeb użytkownika, dając poczucie większego bezpieczeństwa.

Dodatkowe akcesoria

Podczas użytkowania pojemników tego typu, można pomyśleć także o dodatkowych akcesoriach, które ułatwią pracę. Są to między innymi;

– pokrywy do pojemników,
– maty podłogowe,
– nadstawki.

Pokrywy zabezpieczą towar znajdujący się w pojemniku, chroniąc przed uszkodzeniami różnego typu. Maty podłogowe znacznie zredukują dyskomfort, ból pleców i nóg, dając efekt izolacji. Dodatkowo są bardzo odporne na chemikalia, kwasy i oleje. Nadstawka natomiast jest bardzo lekka i jest używana w celu lekkiego zwiększenia wysokości pojemnika.Istnieje możliwość zamówienia pojemników w niestandardowym rozmiarze, co jest dodatkowym udogodnieniem dla każdej branży przemysłowej.

Pojemniki sztaplowalne mają różne rozmiary i wysokości. Należy dobrać je do potrzeb danej branży, jeśli jednak nie spełnią wymogów, można skorzystać z zamówienia niestandardowego rozmiaru pojemnika. Odznaczają się najlepszą jakością i wytrzymałością podczas logistyki, co wpływa na komfort pracy i znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa transportowanego towaru.