Co produkuje Keysight Technologies?

Przemysł

Wersje demo ERPWritten by:

W branży elektronicznej firma Keysight Technologies cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ale pomimo tego wiele osób nie ma zielonego pojęcia, czym tak naprawdę zajmuje się ta firma i jaki sprzęt pomiarowy oferuje. W niniejszym artykule znajdą Państwo odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Nowoczesne oscyloskopy cyfrowe

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że firma Keysight specjalizuje się w produkcji nowoczesnych oscyloskopów cyfrowych. W szerokiej ofercie firmy, można znaleźć tani sprzęt dla sektora edukacyjnego, jak i również bardzo precyzyjne oscyloskopy cyfrowe, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających centrów badawczo-rozwojowych. Do wyboru są nie tylko stacjonarne oscyloskopy laboratoryjne, ale również modele przenośne, które zasilane są bateriami albo w formie specjalnych modułów USB.

Niezawodne multimetry cyfrowe

Keysight Technologies słynie na całym świecie z produkcji niezawodnych multimetrów cyfrowych, które wykorzystywane są do pomiaru różnych parametrów prądu. Dzięki zaawansowanym multimetrom cyfrowym, można dokładnie badać napięcie, natężenie oraz opór. W polskim oddziale keysight Polska można zamówić ręczne multimetry tradycyjne, multimetry cęgowe i najwyższej jakości zaawansowane multimetry laboratoryjne, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych.

Generatory funkcyjne i arbitralne

Opisując najpopularniejszy sprzęt marki Keysight nie można zapominać również o generatorach funkcyjnych i arbitralnych. Mowa tutaj o specjalnych urządzeniach, które pozwalają na wytwarzanie zmiennych przebiegów elektrycznych. Nowoczesne generatory funkcyjne Keysight Technologies w dużej mierze oparte zostały na zaawansowanej technologii Trueform, która oferuje bardzo wiele możliwości. Nowoczesne generatory funkcyjne i arbitralne zapewniają wierność i dokładność wyników, dzięki czemu sprawdzą się nawet przy bardzo złożonych testach. Nie można zapominać również i o tym, że generatory funkcyjne Keysight Polska wyróżniają się bardzo dokładną integralnością sygnału. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że można uzyskać nie tylko najwyższą rozdzielczość, ale również najniższe zniekształcenie. Większość modeli generatorów funkcyjnych i arbitralnych można w każdym momencie rozbudować o dodatkową pamięć albo znacząco zwiększyć pasmo.