Sposoby serwowania lodów

kulinaria

Wersje demo ERPWritten by:

Bez lodów trudno wyobrazić sobie gorące, upalne lato. Serwowane w wafelkach, pucharkach, miseczkach i kubeczkach maja różne smaki i dodatki. Lody mogą być podawane z kawą, z szarlotką i na wiele innych sposobów.
Lody są znane już od stuleci. W pierwotnej formie było to połączenie wody, cukru i soku owocowego. Dopiero później pojawiły się lody wodne, sorbet i lody ze śmietanki albo kremu.

W czym serwować lody?

Deser lodowy, nieważne czy z lodów kupnych czy robionych w domu, pięknie prezentują się na stole w miseczkach. Miseczki na lody mogą być papierowe, plastikowe czy szklane. Mogą mieć różne kształty i rozmiary.Miseczki na lody występują w wielu kolorach i wzorach. Mogą być personalne, z napisami czy z logo lodziarni. Modne są teraz ekologiczne miseczki na lody, które można wykorzystać wielokrotnie. Kupić można również miseczki na lody zrobione z wafelka, które można zjeść później.

Kubeczki na lody- czystość i higiena

Kubeczki do lodów to doskonała alternatywa dla przeciekającego wafelka. Są doskonale wyprofilowane, tak aby można było trzymać je wygodnie w rękach. Powinny tez być szczelnie zamykane, z długa rurką. Kubeczki do lodów mogą mieć różne kolory i kształty i być wykonane z różnych materiałów.Kubeczki do deserów płynnych lodowych, czyli do granity albo do kawy mrożonej są w kształcie kielicha, z wyprofilowaną nóżką. Kubeczki na lody czy miseczki plastikowe, albo papierowe to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza na przyjęcia dla dzieci. Bezpieczne, bo nietłukące się, o wiele dłużej utrzymują niską temperaturę lodów.

Każdy pojemnik na lody jest przebadany i zawiera atesty.

Papierowe kubki do lodów z indywidualnym nadrukiem firmowym są teraz już nie tylko w małych rodzinnych czy największych sieciowych cukierniach i lodziarniach. Kubeczki do lodów z nadrukiem firmowym stały się się symbolem reklamowym dla firm z najróżniejszych branż, Podczas targów i innych promocyjnych imprez w plenerze przyciągają grono potencjalnych, przyszłych klientów.Nadruk logotypu może być wykonany zarówno po jednej jak i po obu stronach kubka. Cena za kubki papierowe do lodów z nadrukiem logo jest uzależniona od ilości kolorów i wysokości nakładu.

Opakowania na lody, różne rodzaje, można dostać w sklepie stacjonarnym lub przez internet.