Reklama firmowa na cukierkach krówkach

kulinaria

Wersje demo ERPWritten by:

Papierek z sympatycznym pyskiem łaciatej krowy kryje w swoim wnętrzu smak niejednego dzieciństwa. Ciągnący lub kruchy, śmietankowo – maślany, słodki smak cukierka zwanego krówką znają wszyscy. Skoro znakomita większość osób kojarzy krówki z czasem beztroski i szczęścia, dlaczego nie wykorzystać ich do stworzenia nośnej i skutecznej reklamy firmy?

Krówki firmowe – prosty przepis na sukces

Krówki na zamówienie wymagają czterech składników: śmietany, masła, cukru i cierpliwości. Pierwszą recepturę opracowano w Poznaniu jeszcze przed II wojną światową. Cukierki z wytwórni Feliksa Pomorskiego szybko podbiły serca i podniebienia poznaniaków, a następnie mieszkańców całego kraju. Dzisiaj krówki produkują wielkie fabryki cukiernicze i małe rodzinne firmy rzemieślnicze. Receptury są tajemnicami ściśle chronionymi, a smaki często odbiegają od pierwowzoru dzięki dodatkom innych składników.

Dodając do znakomitej w smaku krówki odpowiednie opakowanie uzyskujemy własny przepis na sukces marketingowy. Smaczne krówki firmowe zawinięte w owijki z logo, zdjęciem, numerami telefonów czy adresem na pewno dobrze będą kojarzyć się klientom i kontrahentom uraczonym takim wyrobem.

Krówki na zamówienie

Aby móc obdarowywać klientów krówkami firmowymi należy najpierw znaleźć firmę produkującą cukierki i złożyć zamówienie, wcześniej upewniając się, że jest możliwość spersonalizowania opakowań cukierków. Warto również sprawdzić cenę wyrobu – jeśli chodzi o krówki reklamowe cennik zazwyczaj podpowiada korzyści płynące z zamówienia większej ilości produktu.

Kolejnym krokiem jest uzgodnienie treści reklamy. Można zamówić reklamę tylko na zewnętrznej stronie owijki, ale za dodatkową, niewielką opłatą można wykorzystać miejsce po stronie wewnętrznej i tam zamieścić hasło reklamowe albo informacje o produktach.Zakłady specjalizujące się w produkcji krówek reklamowych z reguły oferują darmowe usługi w zakresie przygotowania projektu reklamy na cukierkowym papierku. Kolor, logotyp, wielkość i rozmieszczenie napisów, wykorzystanie zdjęć – wszystkie elementy składowe reklamy będą wykonane zgodnie ze wskazówkami zamawiającego.

Usługi dodatkowe

Krówki na zamówienie najczęściej są wykorzystywane do wykładania w pomieszczeniach recepcji czy biura firm zamawiających reklamę. Ale warto również sprawdzić, czy oferujący krówki reklamowe cennik nie zawiera dodatkowej pozycji w postaci torebek, kartoników czy puszek – opakowań na reklamowe ciągutki. Opakowanie jest dodatkowym nośnikiem informacji o firmie, warto więc skorzystać z takiej formy.