Pomysł na prezent dla dziecka w każdym wieku

dom i ogród

Wersje demo ERPWritten by:

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla dziecka to często nie lada wyzwanie. Do przygotowani wyjątkowego i niepowtarzalnego prezentu, który sprawi radość dziecku nie potrzebujemy dużo pieniędzy, a odrobinę czasu i kreatywności. Pomysłem na prezent pod choinkę dla dzieci w każdym wieku są – spersonalizowane poszewki dekoracyjne.

Poszewki na poduszki dekoracyjne

Małe poduszki, tak zwane jaśki pełnią różne funkcje w pokoju dziecka i nie tylko. Poza dekoracją są niezwykle praktyczne. Przydadzą się:
– na drzemkę;
– do podparcia;
– do siedzenia;
– do zabawy.

Można więc stworzyć wyjątkowe poszewki na poduszki dekoracyjne własnych projektów, które z całą pewnością przypadną dziecku w każdym wieku.

Poduszka sensoryczna dla najmłodszych – dla zabawy i nauki

Dla najmłodszych można stworzyć na poduszki sensoryczne poszewki dekoracyjne, które będą nie tylko świetną dekoracją pokoju, ale również elementem edukacyjnej zabawy, pobudzającej zmysły dziecka. Zamiast inwestować w kilka zabawek sensorycznych, można stworzyć jedną, ale bardzo oryginalną, która nawet jeśli dziecko podrośnie będzie służyła jeszcze długo.

Poduszka z foto nadrukiem lub namalowaną dedykacją

Z kolei dla nieco starszych dzieci dekoracje na poszewkach mogą przybrać postać foto nadruków czy w naszytych wzorów przedstawiających na przykład ulubione postacie książkowe czy bajkowe. Wykorzystując nieużywane skrawki materiału czy włóczki można wykonać bardzo ciekawe ozdobne poszewki z naszytym ulubionym zwierzątkiem, kwiatkiem czy też imieniem dziecka.Stworzenie własnej grafiki czy dedykacji (na zamówienie, czy wymalowanej pisakiem do tkanin) na poszewkach dekoracyjnych sprawdzi się w prezencie na przykład dla nastolatka.

Zestawy poszewek dekoracyjnych

Idealne rozwiązanie jeśli mamy więcej niż jedno dziecko. Wówczas można stworzyć wyjątkowe zestawy poszewek dekoracyjnych na przykład dla bliźniaków lub dzieci w rożnym wieku. Dając jednakowe prezenty unikamy sytuacji, kiedy to dzieci czują się pokrzywdzone otrzymaniem prezentu mniej wartościowego od rodzeństwa. W tym wypadku trzeba się jedynie postarać albo o jednakowe wzornictwo zestawu poszewek lub też ich podobieństwo. Fajnym pomysłem może być stworzenie ciekawego tekstu, rozdzielonego na poszczególne poszewki, nabierającego sensu dopiero po połączeniu. Świetny pomysł dla dzieci, pokazujący im jednocześnie, że są dla nas równie ważne i że razem się uzupełniają.