Wisła – noclegi na każdą kieszeń

wypoczynek

Wersje demo ERPWritten by:

Beskid Śląski ma wiele do zaoferowania dla turystów, zarówno zimą, jak i latem. Góry są miejscem, gdzie można ciekawie spędzać czas przez cały rok. Zimą stanowią raj dla amatorów jazdy na nartach. Latem ochłodą kuszą bystre górskie potoki. Wisła, rozsławiona przez mistrza skoków narciarskich, Adama Małysza to idealne miejsce na efektywny wypoczynek.

Wisła noclegi u baców

Góralska tradycja jest niezwykle barwna. Dla wszystkich, którzy chcą zasmakować tego folkloru dostępna jest szeroka baza gastronomiczna. Można skosztować m.in. kwaśnicy lub zapiekanego oscypka z żurawiną. Na licznych bazarkach dostępne są regionalne produkty jak ciepłe wełniane skarpety, ciupagi, kierpce oraz góralskie stroje. Górale są bardzo gościnni z natury i oferują prywatne kwatery w swoich własnych domach. To ciekawa alternatywa dla hoteli i pensjonatów. Można zobaczyć, jak wygląda codzienne życie gospodarzy. Idealnie jest, jeśli jeszcze hodują owce i kozy, ponieważ można się poczuć niczym w gospodarstwie agroturystycznym.

Pokoje Wisła, czyli widok na góry

Wiele ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych jest na dużej wysokości a nawet na szczytach gór. Dzięki takiej lokalizacji można podziwiać majestatyczne panoramy i wykonać wspaniałe sesje zdjęciowe, które będą niezwykłymi pamiątkami z urlopu. Wisła noclegi ma bardzo zróżnicowane. Można spać w kilkugwiazdkowych hotelach, małych pensjonatach lub po prostu w schroniskach. Ta ostatnia opcja preferowana jest zwłaszcza przez studentów i grupy szkolne, które przyjeżdżają licznie na kolonie w Beskidy. Choć Wisła jest zawsze tłumnie oblegana, to wolne miejsca z pewnością się znajdą. Każdy, kto przyjedzie do Wisły na pewno nie będzie się nudził, gdyż atrakcji w okolicy również nie brakuje.

Noclegi Wisła i okolice

Wisła stanowi świetną bazę wypadową do miejscowości ościennych takich, jak Ustroń czy Szczyrk. Jeśli wynajmiemy tutaj pokoje Wisła będzie stała przed nami otworem, ale dodatkowo zyskamy też możliwość zobaczenia innych ciekawych miejsc. W niedalekim Ustroniu jest wiele atrakcji dla najmłodszych. W dzielnicy Ustroń – Jaszowiec znajduje się szczyt Równica z nowiutkim torem saneczkowym. Z kolei w głównej części miasta Park Leśnych Niespodzianek, gdzie żyją fascynujące zwierzęta jak kozice, daniele, muflony, ptaki drapieżne a nawet żubry. Można tam spędzić cały dzień i dobrze bawić się z całą rodziną. Warto już teraz rezerwować na wakacje noclegi Wisła i okolice.