Jak wybierać karmę dla gryzoni?

wypoczynek

Wersje demo ERPWritten by:

Właściciele zwierząt domowych przywiązują coraz większą wagę do tego, by jak najlepiej je żywić. To dobrze. Tren ten doprowadził do spopularyzowania firm takich jak Vitapol, które rzeczywiście przejmują się losem tych małych żyjątek i z myślą o nich chcą tworzyć produkty wysokojakościowe.

Naturalność jest w modzie

Producenci karm nareszcie zaczęli wracać do korzeni i podstaw. Znów tworzą karmy oparte na czystej naturze, rezygnując z używania jakichkolwiek syntetycznych zamienników. Przykładem takich wyrobów są te występujące w ofercie Vitapolu.

Mimo wszystko zawsze warto spojrzeć na skład i przeczytać, co się w nim znajduje, by dowiedzieć się, co kryje w sobie wybrana paczuszka.

Małe opakowania lepsze od dużych

Weterynarze często przestrzegają swoich klientów przed kupowaniem karm w dużych, a już tym bardziej bardzo dużych opakowaniach. One wydają się ekonomiczne, ale niestety nie są w stanie zagwarantować pełnej świeżości i najwyższej jakości karmy.

Karma, a zwłaszcza karma sucha, szybko wietrzeje, stając się idealnym siedliskiem do rozwoju różnych drobnoustrojów. Lepiej kupować częściej, a mniej. Wiele karm Vitapolu występuje w tych mniejszych opakowaniach.

Oszczędzanie przez wydawanie

Drugim błędem jest natomiast nadmierna chęć zaoszczędzenia, która prowadzi do kupowania najtańszych karm ze sklepu. A zwykle na tych karmach więcej się traci niż zyskuje, gdyż nie są one wartościowym pokarmem.

Marka Vitapol znana jest natomiast z produkcji jakościowych karm dla gryzoni. Odżywcza dieta zapewni zwierzęciu długie i zdrowe życie.