Zabiegi kosmetyczne na twarz

Uroda i zdrowie

Wersje demo ERPWritten by:

Czego dowiesz się z artykułu

Obecnie w trendy wchodzi naturalność. Zabiegi kosmetyczne na twarz wyraźnie zmieniające rysy twarzy są mniej popularne. Każda z kobiet stawia na to, aby jej twarz wyglądała na wypoczętą i odżywioną.

Hydra Booster

Dzięki temu zabiegowi skóra jest odżywiona a zmarszczki wyraźnie wygładzone. Za pomocą igły wstrzykuje się „bombę witaminową” składającą się z kwasu hialuronowego i 53 aktywnych składników wraz z kwasem hialuronowym i glicerolem.

Aquagold

Wiele kobiet jest świadomych efektów po mezoterapii mikroigłowej, jednak chcą uniknąć siniaków obecnych po zabiegu. W tym przypadku nieinwazyjny i bezbolesny zabieg aquagold sprawdzi się idealnie. Koktajl witaminowy składający się z aminokwasów, kwasu hialuronowego, witamin oraz peptydów biostymulujących jest podawany za pomocą mikronakłuć specjalistycznym katridżem wykonanym z 24-karatowego złota. Po zabiegu skóra jest rozświetlona i nawilżona, a pory są mniej widoczne. Ze względu na brak skutków ubocznych bezpośrednio po zabiegu Aquagold można go wykonywać nawet w dniu, kiedy mamy ważne wyjście.

Infuzja tlenowa

Przy pomocy sprężonego tlenu w czystej postaci wprowadza się pod skórę antyoksydanty, witaminy, kwas hialuronowy oraz retinol. Zabieg w ekspresowym tempie wygładza zmarszczki i gwarantuje nawilżenie skóry. Aby osiągnąć najlepsze efekty kuracji, zabieg infuzji tlenowej należy powtarzać w ciągu roku co najmniej 2 razy. Po 6 zabiegach można zaobserwować zadowalający i trwały efekt odmłodzonej, nawilżonej i odświeżonej skóry twarzy.