Jak nie narazić lokalu na straty?

Uncategorized

Wersje demo ERPWritten by:

Prowadzenie sklepu lub baru, który w swojej ofercie ma między innymi szeroki wachlarz trunków alkoholowych, trudno określić mianem zajęcia prostego i przyjemnego – przynajmniej nie na początku. Osoba zdeterminowana do podjęcia tego rodzaju działalności spotyka się najpierw z kilkoma poważnymi trudnościami – zdaje się, że najpoważniejszym z nich jest właśnie zdobycie koncesji na sprzedaż alkoholu, ale i korzystna umowa z hurtownią lub browarem bywa stosunkowo trudna do wynegocjowania. Po jakimś czasie jednak koncesja jest, umowa jest, kraty na piwo pobrzękują… I nagle jednej z nich ułamują się rączki, a cała partia alkoholu z trzaskiem rozbija się o ziemię. Czy da się uniknąć takiego scenariusza?

Skrzynki na piwo mają ograniczoną żywotność.

Przenosząc kraty na piwo z miejsca na miejsce, zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawę z tego, w jakim stopniu napiętnowane są śladem swojej długowieczności i czasem użytkowania, który wykracza znacznie poza normy. W praktyce niemal zawsze jest to kwestia czasu – pracownicy, podnosząc skrzynki na butelki, za każdym razem ryzykują, że akurat tym razem one ulegną totalnemu uszkodzeniu, co poskutkuje stratami idącymi w nawet kilkaset złotych. Ktoś powiedziałby teraz, że przecież przed wypadkiem losowym nie da się uchronić, ale zdecydowanie istnieje sposób na to, by zagwarantować sobie bezpieczeństwo w tej materii na dłuższy okres.

Nowe skrzynki na piwo wprost od producenta to dobra inwestycja.

Skrzynki na butelki nie są w czołówce najczęściej wytwarzanych przedmiotów przez producentów tworzyw sztucznych i skutkuje to między innymi tym, że my możemy je sobie zamówić stosunkowo niskim, korzystnym dla portfela kosztem, być może decydując przy tym o takich niuansach jak rodzaj użytego tworzywa. Poskutkuje to tym, że do transportu trunków alkoholowych będziemy mogli używać skrzynek maksymalnie wytrzymałych, których żywotność sięgnie z całą pewnością kilku, a nawet kilkunastu lat.

Inwestycja jest zatem na wskroś korzystna i nawet mogłaby się pewnie zwrócić, gdyby podliczyć ewentualne straty spowodowane pękniętymi skrzynkami. Warto jest zadbać o posiadanie narzędzi najwyższej jakości w absolutnie każdej kwestii – również tak, zdawałoby się, prozaicznej i wybitnie nieskomplikowanej, jaką jest bezpieczne przetransportowanie towaru z miejsca dystrybucji do miejsca przeznaczenia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/