Palarnie a konferencja

Przemysł

Wersje demo ERPWritten by:

Coraz więcej firm, które chcą się rozwijać, bierze aktywny udział w szkoleniach i konferencjach. Organizatorzy tego typu wydarzenia szczególną uwagę zwracają na to, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, warto zadbać także o każdy szczegół w tym także o palarnie. Jak wyznaczyć miejsce do palenia papierosów? Jak przystosować palarnie wewnętrzne? Kilka wskazówek przedstawiamy w naszym dzisiejszym poradniku.

Strefa dla palących podczas konferencji

W przypadku organizacji każdego eventu najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo. Bardzo często można zauważyć, że na przykład osoby, które chcą w przerwie zapalić, szukają przestrzeni na ternie obiektu i często palą w nieprzystosowanych do tego miejscach. W rezultacie dookoła zauważamy niedopałki, które brudzą teren i w każdej chwili mogą spowodować wzniecenie ognia. Wyznaczenie strefy dla palących jest zatem niezwykle istotne, aby temu zaradzić.

Palarnie wewnętrzne

Najlepszym rozwiązaniem jest z pewnością zainwestowanie w palarnie wewnętrzne, które z pewnością sprawią, że każdy, kto będzie miał ochotę zapalić, będzie mógł to zrobić bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Wiaty palarnie pozwalają również na płynne pochłanianie dymu tytoniowego, co wpływa na komfort pozostałych niepalących uczestników. Kolejna kwestia to również atmosfera. Wiele osób właśnie podczas popularnej „przerwy na papierosa” nawiązuje kontakty i wchodzi w interakcje z innymi użytkownikami.

Zatem oprócz kwestii związanych z bezpieczeństwem i komfortem uczestników wyżej wspomnianych wydarzeń, ważna jest również możliwość swobodnej rozmowy przed w trakcie, czy po konferencji.Ze względów formalnych bardzo często osoby, które biorą udział w prelekcji przy opuszczaniu sali konferencyjnych oraz budynku muszą okazywać dodatkowe dokumenty, czy są sprawdzane przez ochronę. Odpowiednie wiaty palarnie z pewnością w dużej mierze eliminują ten problem, ponieważ chcąc zapalić, nikt nie musi opuszczać budynku, a zaoszczędzony czas może dodatkowo wykorzystać na wykonanie telefonu, lunch, czy kawę.

Istnieje wiele ciekawych modeli tego typu rozwiązań, które świetnie wpisują się w nowoczesny design budynków, co z pewnością podkreśla walory estetyczne danych sal, czy miejsc przeznaczonych do organizacji eventów.