Nowoczesne palety z tworzyw sztucznych

Przemysł

Wersje demo ERPWritten by:

Nowoczesne palety z tworzyw sztucznych, to doskonała propozycja palet dla firm przemysłowych oraz transportowych, które mogą zamienić tradycyjne, drewniane palety, na bardziej wytrzymałe, odporne na wilgoć oraz na zmieniające się warunki przechowywania na magazynach. Palety plastikowe dostępne są w różnych rozmiarach, od mniejszych propozycji palet, po duże, wykorzystywane do transportu większej ilości produktów. Najpopularniejsze palety wchodzące na rynek gospodarczy, to przede wszystkim niedrogie palety czeskie, jakie spełniają wszelkie normy, które dopuszczają ich do sprzedaży. Idealnie sprawdzają się do przenoszenia w większych ilościach pudeł, pojemników, opakowań z zawartością spożywczą czy chemiczną.

Palety wytwarzane z materiałów sztucznych, to bardzo dobre rozwiązane dla wielu przedsiębiorstw zajmujących się na co dzień wytwórstwem i handlem wszelkiego typu asortymentu, produktów spożywczych. Idealnie sprawdzają się podczas transportu, jak również magazynowania na halach. Pomagają przenosić większe i cięższe pakunki z jednego miejsca w drugie. Są łatwe w czyszczeniu, jak również nie przyswajają wilgoci tak, jak palety drewniane.

Rodzaje palet – palety i półpalety

Propozycja producentów palet jest bardzo bogata. Mamy wybór zarówno pośród klasycznych palet drewnianych po palety wytwarzane z surowców uzyskiwanych sztucznie, w różnych rozmiarach, kolorach oraz docelowym ich przeznaczeniu. Mamy również palety specjalne, wytwarzane z tworzyw sztucznych, które ze względu na to, że są bardziej higieniczne w użytkowaniu bez problemu nadają się do przechowywania, transportowania leków, suplementów, środków higienicznych czy produktów spożywczych.

Mamy również palety plastikowe z powłoką antyelektrostatyczną oraz antypoślizgową. W tym plastové palety 1200×800. Jest to jedna z propozycji palet w tradycyjnym rozmiarze. Jednak pośród tego rodzaju palet tj. na czeskim rynku plastové palety 1200×800 odnajdziemy również mniejsze wersje plastikowych palet. Pośród nich odnajdziemy palety o wymiarach:
– 800×600,
– 600×400 (półpaleta).

Palety z tworzyw sztucznych 1200×1000

W przypadku palet wytwarzanych z materiałów sztucznych odnajdziemy również palety nieco większe od klasycznego rozmiaru takie jak palety 1200×1000, użytkowane do transportu większej ilości produktów, jak również większej objętości pojemników oraz pudeł.