Krótkie sukienki ślubne – hit czy kit?

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Kupno idealnej sukni ślubnej to nie lada wyzwanie. Tyle ile panien młodych, tyle różnych upodobań i gustów. Wiele kobiet w ostatnim czasie decyduje się na sukienki ślubne krótkie, które zaskakują elegancją, szykiem i wygodą. Czy warto w takiej sukience iść do ślubu? Zapraszam poniżej.

1. Idealnie dopasowana

Piękne suknie ślubne, by zachwycały nas same ale i gości, muszą być idealnie dopasowane do sylwetki oraz charakteru jej użytkowniczki. Wiele panien młodych decyduje się ostatnio na sukienki ślubne krótkie. Ich ogromy wybór w salonach ślubnych zaskakuje same przyszłe panny młode. Można wybrać te o kroju bandażowym – dopasowanym do ciała, rozkloszowane, plisowane lub asymetryczne. Dodatkowo, wszelkie dodatki w postaci koronek, piór, cekinów i innych sprawiają, że sukienki ślubne krótkie potrafią zachwycić gości tak samo jak ich długie modele.

2. Pół na pół

Idealną opcją są też suknie krótkie z przodu, długie z tyłu, czyli z tzw. trenem. To hit ostatnich miesięcy. Innym, równie często stosowanym rozwiązaniem są suknie krótkie z doczepianą, długą spódnicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy praktycznie dwie suknie – długi model w kościele, krótki na weselu.

3. Do jakiej sylwetki?

Krótkie, piękne suknie ślubne wybierają zazwyczaj panie wysokie i bardzo szczupłe, posiadające bardzo smukłe nogi. Nie oznacza to, iż nie mogą ich nosić niższe kobiety. Warto na etapie przymiarek tak dopasować model konkretnej sukni, by podkreślał nasze atuty i chował mankamenty.

4. Wygodna sukienka

Na krótkie sukienki decydują się panię również ze względu na wygodę. Łatwiej w nich się tańczy oraz funkcjonuje przez cały dzień ślubu i wesela. W sukni ślubnej panna młoda spędza zazwyczaj kilkanaście godzin, dlatego ta musi być wygodna i komfortowa. Idealna sukienka nie może być ani za mała, ani za duża. Żadne elementy nie powinny wpływać na nasze złe samopoczucie. To w końcu najważniejszy dzień w naszym życiu.

Jakie suknie będą dominować na ślubach w 2019 roku? Oprócz tradycyjnych i klasycznych, dobrze znanych modeli na pewno w salonach ślubnych będzie można znaleźć wiele krótkich krojów sukienek. Zachwycają one nowoczesnością, oryginalnością, szykiem i niepowtarzalnym stylem. Dodatkowo, pasują na panny młode w każdym wieku. Zdecydowanie warto postawić na taki model podczas swojej wyjątkowej uroczystości.