Jak zaoszczędzić na ślubnej stylizacji?

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Jednak zorganizowanie wymarzonego wesela wymaga sporych nakładów finansowych. Na szczęście bardzo łatwo możemy ograniczyć zbędne wydatki. Jak to zrobić? Oto garść praktycznych wskazówek, które przydadzą się każdej przyszłej pannie młodej.

Jak sprytnie zaoszczędzić na ślubnej stylizacji?

Suknie ślubne potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Jednak wcale nie musimy wydawać tak dużo, zwłaszcza jeśli ominiemy salon sukni ślubnych…

Warto wiedzieć, że moda ślubna zmienia się zdecydowanie wolniej niż ta którą widujemy każdego dnia na ulicach. Wystarczy odwiedzić dowolny salon sukni ślubnych. Bez trudu zauważymy, że trendy zmieniają się bardzo wolno. Dlatego bardzo prawdopodobne, że nikt nie zauważy jeśli włożymy suknie z poprzedniego, nawet sprzed dwóch sezonów. Suknie ślubne proste w przeciągu ostatnich lat praktycznie się nie zmieniły…

Dlatego warto rozważyć zakup kreacji z drugiej ręki. Używane suknie ślubne możemy bez problemu znaleźć na różnego rodzaju akcjach internetowych, a nawet na Facebooku. Na przykład na grupach związanych związanych właśnie stricte z tematyką ślubną.

Nietypowa suknia ślubna

Suknie ślubne proste również kosztują niemało. Jeżeli zleży nam na minimalistycznej stylizacji to bez większego problemu możemy zrezygnować z typowej sukni ślubnej. Możemy na przykład postawić na typową suknię wieczorową w jasnym kolorze, zwłaszcza, że obecnie obowiązująca moda ślubna pozwala nam dość dużą dowodność. Nie musimy wcale decydować się na klasyczną biel czy kolor kości słoniowej. W modzie są na przykład suknie ślubne w kolorze srebrnym czy szampańskim. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się, gdy na przykład decydujemy się tylko i wyłącznie na ślub cywilny. Na taką ceremonię możemy założyć naprawdę ekstrawagancki strój, w znacznie mniejszym stopniu obowiązuje nas tradycja i konwenanse.

Ślubne zakupy w Internecie

Coraz częściej decydujemy się na zakupy w Sieci. Dlaczego by nie kupić w Internecie suknię ślubną. Możemy przejrzeć ofertę popularnych sklepów Internetowych. Ale to nie jedyna opcja. Wiele panien młodych decyduje się na suknie ślubne z chińskich portali aukcyjnych. W tym przypadku dużym atutem takich kreacji jest bardzo niska cena. Z drugiej strony warto zachować ostrożność. Zdarza się, że suknia na zdjęciu bardzo różni się od tej otrzymujemy w długo oczekiwanej przesyłce.