Dlaczego warto sięgnąć po puder ryżowy?

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Cera z tendencją do błyszczenia się? Z tym problemem skutecznie upora się dobrej jakości puder. Zmatowi skórę i utrwali makijaż, sprawi, że cera będzie gładka i piękna przez wiele godzin. Jak wybrać odpowiedni puder dla siebie? Kosmetykiem, który będzie pasował do każdego odcienia cery, jest wywodzący się z Azji puder ryżowy.

Puder ryżowy – skuteczne matowienie przez wiele godzin

Azjatki od wieków wykorzystują puder z ryżu siewnego do pielęgnacji cery. To naturalny kosmetyk, który wyglądem do złudzenia przypomina mąkę – ma postać białego, delikatnego proszku. Co ciekawe, po aplikacji puder traci kolor i staje się transparentny.Jakie są jego właściwości? To przede wszystkim bardzo skuteczne matowienie. Ryżowy proszek absorbuje sebum, dzięki czemu cera pozostaje gładka i nie świeci się przez długi czas. Oprócz tego ryżowy puder ma także działanie przeciwzapalne. Łagodzi podrażnienia, delikatnie koi, działa leczniczo w przypadku na przykład zmian trądzikowych. Jest bardzo lekki, więc nie obciąża cery – prezentuje się naturalnie i pozostaje niewidoczny na skórze.

Dla kogo puder na bazie ryżu?

Puder ryżowy może być stosowany właściwie przez każdą kobietę. Jako że jest transparentny, pozwala uniknąć problemów z niedopasowanym odcieniem. Świetnie współgra z kolorytem każdej skóry, delikatnie tylko ją rozjaśniając, co sprawia, że cera wygląda młodo, świeżo i zdrowo.Kosmetyk jest szczególnie polecany osobom, które mają cerę mieszaną lub tłustą i które potrzebują mocnego, skutecznego zmatowienia. Puder na bazie ryżu siewnego pochłania sebum, dzięki czemu skóra jest gładka i się nie świeci – ten efekt utrzymuje się przez wiele godzin.Inna zaleta to jego naturalny skład. Produkt jest bezpieczny dla osób z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień, bez przeszkód mogą go stosować alergiczki.

Gdzie szukać dobrej jakości pudru ryżowego?

Odkąd wzrosło zainteresowanie kosmetykami azjatyckimi, zakup pudru ryżowego nie stanowi wielkiego wyzwania. Produkt jest coraz łatwiej dostępny – oferują go już nie tylko sklepy z kosmetykami z Azji.Wielu polskich czy europejskich producentów także ma w swojej ofercie puder z ryżu siewnego. Kosmetyk najłatwiej znaleźć w dobrze wyposażonych, cieszących się renomą drogeriach oraz w internecie. Wiele sklepów internetowych proponuje pudry ryżowe zarówno azjatyckich, jak i rodzimych producentów, więc jest w czym wybierać.

Puder ryżowy dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl.