Czas na ślub!

moda

Wersje demo ERPWritten by:

Miłość kwitnie… Oświadczyny już dawno za Wami… A co przed, prócz świetlanej przyszłości? Oczywiście wybór kreacji ślubnej. I o ile w przypadku przyszłego Pana Młodego temat jest nieco prostszy, o tyle przyszłej Pannie Młodej wybór tej jedynej kreacji może spędzać sen z powiek. Co więc wybrać, by olśnić wszystkich w okół?

Suknie ślubne

Rynek przepełniony jest salonami z sukniami ślubnymi. Można wybierać spośród setek modeli, fasonów, kolorów. Nie jest to na pierwszy rzut oka nic trudnego. Można wziąć „pierwszą lepszą” i w takiej udać się przed ołtarz. Jednak dlaczego tak się nie robi? Dlatego, że dzień ślubu jest jedynym tak pięknym dniem w życiu i zwyczajnie przyszłe Panny Młode chcą w tym czasie czuć się jak księżniczka. Warto więc poświęcić chwilę czasu i wybrać tą wymarzoną suknię, która olśni dosłownie wszystkich.

Salon sukien ślubnych – co w ofercie?

Oferta salonów sukien ślubnych jest zwykle bogata. Można poprzymierzać różne fasony i wybrać te, w których czuje się najlepiej. Na co zwracać uwagę podczas wyboru sukien ślubnych? Przede wszystkim na własną sylwetkę. Nie powinno wybierać się sukni, która nie będzie w odpowiednim rozmiarze. Panny Młode często mają mylne myślenie o tym, że zakładając rozmiar mniejszy, suknia sprawi iż na przykład brzuszek będzie spłaszczony. Niestety nic bardziej mylnego! Taki tok myślenia nie jest odpowiedni. Mniejsza suknia sprawi, że wszystkie mankamenty będą bardziej widoczne. Brzuszek zacznie się wręcz „wylewać” nie wspominając już o innych partiach ciała. To samo dotyczy tak zwanych „rybek”, czyli sukien mocno obcisłych. Często Panny Młode większych rozmiarów uznają, że w takiej będą korzystnie wyglądać. Nie zawsze jednak prawda jest taka, jaką by chciało się usłyszeć. Jaki więc fason wybrać w przypadku Panien Młodych o nieco większych rozmiarach?

Suknie ślubne proste – strzał w dziesiątkę!

Suknie ślubne proste to naprawdę idealny wybór dla niemal każdej Panny Młodej – zarówno tej małej, filigranowej, jak i tej o większych rozmiarach. Prosta suknia oczywiście nie musi być nudna. Nie chodzi w końcu o to, by się zakryć niczym białym prześcieradłem. Prosta suknia ślubna to taka, która nie emanuje dużą ilością falban, błysków i dodatków, które zwiększają optycznie rozmiar Panny Młodej. Prosta suknia ślubna to na przykład suknia w kształcie literki A, która ma gładki dół i nieco przyozdobioną górę. Nie świeci się, nie błyszczy zbyt mocno natomiast idealnie ukrywa wystający brzuszek i skupia uwagę na przepięknej górnej partii.

Salon sukien ślubnych to miejsce, do którego warto udać się na przymiarki nawet wówczas, kiedy w planach ma się uszycie sukni własnego projektu. Warto przymierzyć różne modele by wiedzieć, jaki jest najlepszy do danej sylwetki.