Jakie funkcje posiadają nowoczesne fotele biurowe?

dom i ogród

Wersje demo ERPWritten by:

Przychodzisz do pracy i wszystko dzieje się jak zwykle. Kładziesz torbę przy biurku, włączasz komputer, analizujesz, co dzisiaj trzeba zrobić i czy ta kawa, która właśnie czeka obok to wytrzyma. Siadasz w fotelu i już wiesz, że to właśnie najlepsze, co Cię dziś spotkało. To będzie dobry dzień.

Podoba Ci się taki scenariusz? Podpowiemy, jak sprawić, żeby mógł się spełnić.

Współczesne fotele biurowe to już nie tylko krzesła na kółkach. To luksusowe meble biurowe poprawiające wydajność pracowników. Co je wyróżnia?

Po pierwsze: FUNKCJONALNOŚĆ

1. Mechanizm TILT/C – możliwość kołysania się, regulacji siły oparcia, regulacja kąta oparcia do 13°, blokada oparcia w pozycji do pracy.
2. Mechanizm odchylania SYNCHRON – pozwala na regulację oparcia w jednej z pięciu pozycji.
3. Mechanizm EPRON SYNCRON + regulacja głębokości siedziska, możliwość swobodnego kołysania się, oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1, możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach, regulacja siły oporu oparcia, regulacja głębokości siedziska.
4. Anti-shock – zabezpieczenie przez uderzeniem oparcia w plecy użytkownika

Po drugie: PRAKTYCZNOŚĆ
Współczesne fotele biurowe są nie tylko bogate w różnorodne mechanizmy, ale posiadają również różne przydatne funkcje ułatwiające codzienne użytkowanie. Regulacje zagłówków, regulacje podłokietników, oddychające materiały, naturalne materiały imitujące skóry, ustawiania kątów nachylenia i wysokości oparcia oraz zagłówków – to najpopularniejsze dodatki w jakie wyposażone są nowoczesne krzesła biurowe obrotowe.

Po trzecie: PRO-ZDROWOTNOŚĆ
Większość z tych funkcji ma za zadanie poprawiać nie tylko komfort codziennej pracy, ale również dbać o zdrowie pracowników. Fotele obrotowe odciążają kręgosłup, wspierają odcinek szyjny i lędźwiowy kręgosłupa, poprawiają pozycję przy komputerze. Fotel biurowy stał się cichym pomocnikiem w codziennej pracy.

Po czwarte: DESIGN
Pierwsze wrażenie wywiera się tylko raz. Nowoczesne fotele obrotowe oprócz wyżej wymienionych funkcji posiadają jeszcze jedną ważną funkcję – reprezentacyjną. Krzesła biurowe obrotowe stanowią jeden z kluczowych elementów aranżacji przestrzeni biurowych, dlatego ogromną wagę przykłada się do ich wyglądu. Rynek przesycony jest różnorodnością form, stylów i faktur. Od eklektycznych i prostych modeli po ekstrawaganckie i pstrokate. Każdy znajdzie coś dla siebie.