Producent opakowań

biznes

Wersje demo ERPWritten by:

Często poważna i szanowana firma chcąca zachować swój dobry wizerunek ofiarowuje swoim klientom, kontrahentom, a nawet szczególnie zasłużonym pracownikom drobne upominki w eleganckich opakowaniach reklamowych.

Ładna szata – atrakcyjne wnętrze

Każdy przedmiot darowany komuś w upominku powinien być ładnie opakowany. By wszystkie opakowania reklamowe były jednakowe i wyraźnie oznakowane, firma zleca zaprojektowanie i wykonanie danego pojemnika producentowi opakowań.
Producent opakowań zajmuje się całością zleconych prac to znaczy razem z klientem projektuje szatę graficzną opakowania, jego kształt, a także przedstawia odpowiednie materiały nadające się do zapakowania konkretnego produktu. Spośród różnorodnych materiałów można wymienić karton, papier, drewno i tworzywo sztuczne.

Rodzaje opakowań

Popularnymi opakowaniami, często używanymi do przechowywania i pakowania prezentów są opakowania kartonowe, z tworzywa sztucznego, papierowe torebki i pudełka drewniane.
Kartonowe opakowania to wygodne i estetyczne pudełka. Mogą być wykonane z tektury falistej w stylu eko bez użycia kleju, z grubego kartonu oklejonego kolorowym papierem z nadrukiem logo firmy zlecającej produkcję, drewniane, malowane bezpiecznymi dla zdrowia farbami, zamykane na metalowy zameczek, pudełka z przezroczystego tworzywa sztucznego przeznaczone na kosmetyki, a także opakowania z białego kartonu służące do przechowywania ciast i tortów.

Zaufany producent opakowań

Wiele firm zleca dobremu producentowi opakowań produkcję toreb reklamowych jednoznacznie określających działalność firmy. Są to przeważnie torby z nadrukiem przeznaczone na słodycze, wyroby delikatesowe czy drobną galanterię.

Opakowania kartonowe w formie pudełek nadają się do pakowania drobnych upominków i gadżetów firmowych oznakowanych logo firmy. Takie upominki rozdawane są na konferencjach, spotkaniach biznesowych czy wyjazdach integracyjnych.

Wygoda w transporcie

Najpopularniejszymi opakowaniami są torebki prezentowe. Wykonane z błyszczącego papieru, w stylu eko lub z zabawną grafiką są najlepszym opakowaniem dla upominków nieposiadających własnych opakowań. Torebka jest ponadto wygodna do przenoszenia – posiada uchwyty wykonane z grubego sznura lub wstążki.

Najbardziej eleganckim opakowaniem reklamowym firmy jest wytworne pudełko drewniane. Dzięki wysokiej trwałości materiału mamy pewność, że zapakowany produkt nie ulegnie zniszczeniu. W pudełku umieszcza się zazwyczaj wykwintne wyroby delikatesowe, luksusowe słodycze lub markowy alkohol. Pudełka zamykane są na metalowy zamek, a dedykowane są na szczególną okazję.